El. MŚ 2022: Gol Martiala w meczu z Ukrainą

» 4 września 2021, 23:07 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Anthony Martial wpisał się na listę strzelców w meczu reprezentacji Francji z Ukrainą (1:1) w ramach eliminacji do MŚ 2022.
» Anthony Martial wpisał się na listę strzelców w meczu z Ukrainą
Napastnik Manchesteru United trafił do siatki w 50. minucie spotkania, oddając mocny strzał z kilku metrów, w sporym tłoku, w szesnastce Ukraińców. Choć Francuz trafił w Andrija Piatowa, to strzał był za mocny, aby ukraiński bramkarz powstrzymał futbolówkę.

Martial ze swojego występu w Kijowie może być umiarkowanie zadowolony. Tuż przed golem dla Ukraińców, Francuz nie wykorzystał znakomitego podania Paula Pogby i przegrał pojedynek sam na sam z Piatowem.

Martial na placu gry przebywał do 64. minuty, kiedy to został zmieniony przez Karima Benzemę. Paul Pogba mecz rozegrał w pełnym wymiarze czasowym, a Raphael Varane całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Francja zajmuje pierwsze miejsce w eliminacyjnej grupie D. Trójkolorowi we wtorek zmierzą się u siebie z Finlandią.