El. MŚ 2022: Anglia rozbiła Węgrów. Gol Maguire’a, asysta Shawa

» 3 września 2021, 08:58 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Harry Maguire będzie miło wspominał czwartkowy mecz reprezentacji Anglii z Węgrami. Synowie Albionu wygrali 4:0 w ramach eliminacji do MŚ 2022, a kapitan Manchesteru United wpisał się na listę strzelców.
» Harry Maguire ma już na swoim koncie pięć bramek w reprezentacji Anglii
Anglik trafił do siatki w 69. minucie po stałym fragmencie gry. Świetną piłkę w pole karne Węgrów posłał z rzutu rożnego Luke Shaw. Maguire wygrał pojedynek o górną piłkę i zdobył swojego piątego gola w historii występów w angielskiej kadrze.

Wcześniej bramki dla Anglików zdobyli Raheem Sterling i Harry Kane. W 87. minucie wynik spotkania w Budapeszcie ustalił Declan Rice.

Luke Shaw i Harry Maguire przebywali na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. W 84. minucie na placu gry pojawił się Jesse Lingard, który zmienił Masona Mounta. Jadon Sancho ze względu na drobny uraz nie znalazł się w kadrze meczowej.

Anglicy w najbliższą niedzielę zagrają z Andorą, a 8 września zmierzą się w Warszawie z Polską.