Obóz w Szkocji będzie ostatnim etapem przygotowań Manchesteru United do nowego sezonu. Ole Gunnar Solskjaer na początku sierpnia będzie miał już do dyspozycji wszystkich piłkarzy, którzy brali udział w EURO 2020 i Copa America 2021.
Manchester United przebywa obecnie w Surrey na południu Anglii. Czerwone Diabły zgrupowanie rozpoczęły w poniedziałek. W sobotę czeka ich natomiast drugie spotkanie kontrolne z Queens Park Rangers. Niedzielny mecz z Derby County zakończył się wygraną United 2:1.
Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera w ramach przygotowań do nowego sezonu zmierzą się w kolejnych dniach z Brentford, Preston North End i Evertonem. Pierwsze spotkanie sezonu 2021/2022 zaplanowano na 14 sierpnia. W 1. kolejce Premier League na Old Trafford przyjedzie Leeds United.
Manchester United przed startem nowego sezonu zazwyczaj udawał się na zgrupowania w odległych krajach. Pandemia pokrzyżowała jednak plany Czerwonych Diabłów.