Fernandes skomentował odpadnięcie z EURO 2020

» 28 czerwca 2021, 15:42 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Bruno Fernandes w niedzielę zakończył swój udział w turnieju EURO 2020. Reprezentacja Portugalii w 1/8 finału przegrała z Belgią (0:1) i nie obroni tytułu mistrza Starego Kontynentu.
» Bruno Fernandes w końcu może udać się na urlop po wyczerpującym sezonie 2020/2021
Fernandes nie może zaliczyć swojego udziału w EURO 2020 do udanych. Pomocnik Manchesteru United w całym turnieju zagrał 205 minut i zanotował tylko 1 celny strzał na bramkę. W starciu z Belgami na boisku pojawił się w 55. minucie, zmieniając Bernardo Silvę.

– Razem zwyciężamy, razem przegrywamy – tak Bruno Fernandes skomentował odpadnięcie reprezentacji Portugalii z EURO 2020.

– Jestem rozczarowany i smutny, ale jednocześnie bardzo wdzięczny za nieustający doping naszych kibiców.

– Nie byliśmy w stanie osiągnąć tego, czego tak bardzo pragnęliśmy. Duma z bycia Portugalczykiem pozostaje jednak nienaruszona. Wrócimy silniejsi! – napisał Bruno w mediach społecznościowych.

Bruno Fernandes w sezonie 2020/2021 był jednym z najczęściej eksploatowanych piłkarzy w 5 czołowych ligach Europy. Teraz Portugalczyk będzie mógł udać się na zasłużony urlop, by pod koniec lipca rozpocząć przygotowania z Czerwonymi Diabłami do nowego sezonu.

EURO 2020: Kontuzja De Gei na treningu reprezentacji Hiszpanii
Wspaniały gol Paula Pogby, Francja za burtą EURO 2020!

Komentarze (14)

Klimaa: Bruno jest kompletnie wypalony co pokazał turniej. Pilnie potrzebuje długiego odpoczynku jeśli ma być gotowy w pełni na nowy sezon.
» 29 czerwca 2021, 19:42 #13
Admin: przynajmniej chlop moze sie udac na zasluzone wakacje i regenerowac baterie na nowy sezon...mimo wszystko szkoda Portugalii
» 29 czerwca 2021, 13:18 #12
atotrikos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2021 13:58

Nic nie szkoda, grali kupe na własne życzenie ! Ekipy ogarniczone jak Polska, to głównie zaangażowanie, wybieganie i umieranie za wynik ale mając takich graczy na każdej pozycji i grasz na minimum ? Bo pare lat temu dalo trofeum ? To na własne zyczenie odpadasz - nie rozwijasz sie, to sie cofasz, elo
» 29 czerwca 2021, 13:57 #11
wider: nie wiem czemu ale za każdym razem jak czytam "Wrócimy silniejsi" to zawsze mam takie - ta yhymm :D
» 29 czerwca 2021, 00:41 #10
FriendlyHand: A ja tam się cieszę kiedy czerwone diabły odpadają z euro, bo to oznacza dłuższe wakacje, więcej czasu na regenerację przed nowym sezon i mniejsze szanse na kontuzje :)
» 28 czerwca 2021, 23:17 #9
PogbaKingOfMANU: I dobrze że odpadli. Karma wraca za te prześlizgnięcie się fuksem w 2016. Z całego tego towarzystwa tylko trochę Cristiano żal, pewnie to było jego ostatnie euro.
» 28 czerwca 2021, 19:07 #8
Quebambino: No cóż.. Bruno nie dojechał na ten turniej. Choć trudno się dziwić, Solsza go zajechał.
» 28 czerwca 2021, 17:53 #7
ARTIX20: Zajechał heh najlepsze wytłumaczenie. Grał słabo i tyle.
» 28 czerwca 2021, 18:05 #6
SzefSzefow: Fernandes sam gadał głupoty, że może grać codziennie 90 minut z tego co pamiętam i ma za swoje. Naukę na przyszłość ma, premier league to nie przelewki.
» 28 czerwca 2021, 21:11 #5
Quebambino: Bruno rozegrał 4600 minut w tym sezonie. Ludzie mówią, że Kane'a zajechali w Tottenhamie, a rozegrał o 600 minut mniej niż Bruno. Dla porównania Lewy 3300 minut, CR 3700 minut, De Bruyne 3000 minut, Lukaku 3500 minut, Pogba 2800 minut, Kante 3100 minut. Bruno ma przynajmniej 1000 minut więcej w nogach niż największe gwiazdy swoich reprezentacji, a od niektórych ma o 1500 więcej. To jest kilkanaście meczów więcej.

Solskjear go po prostu zajechał, to cud, że on nie doznał żadnej kontuzji. Był taki mecz z S'ton, w którym prowadziliśmy po pierwszej połowie 4:0, ktoś mi racjonalnie wytłumaczy, dlaczego Bruno grał 90 minut? Już po pierwszej połowie wygraliśmy mecz, a on i tak rozegrał cały. Czemu Bruno grał w meczach EFL Cup? On w ogóle nie powinien grać w tym pucharze, to są rozgrywki dla rezerwowych w wielkich klubach i szansa na puchar dla małych klubów, ale przez to że Solsza nic nie potrafi wygrać, to katuje Bruno nawet w pucharze myszka miki.

Bruno wyglądał fatalnie już pod koniec sezonu. Ostatnie 2 miesiące miał słabe, z pojedynczymi dobrymi meczami. Na finał LE nie dojechał, rozegrał 120 minut i nie zrobił ani jednej dobrej akcji. Z resztą.. wystarczy spojrzeć na jego statystyki od początku kwietnia do końca sezonu, wyłączając mecz z Romą, który miał świetny, gdzie strzelił 2 bramki i zanotował 2 asysty. W 12 pozostałych spotkaniach zaliczył 3 gole i tylko 2 asysty. Dodatkowo, dwie z tych trzech bramek to są karne, a więc jeżeli wyłączymy rzuty karne, to w ostatnich 2 miesiącach sezonu zaliczył gola i 2 asysty.
» 29 czerwca 2021, 09:42 #4
atotrikos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2021 14:02

@Quebambino Masz rację, pisałęm to jakiś czas temu, że Solsza za bardzo eskploatuje zawodników bo nie ufa tym z łąwki i to widać. Lubię jak ludzie na forum dostają masę argumentów, pomiarów i statystyk i jest nagła cisza. Brakuje tutaj gifów, wleciałby ten z tym krzakiem na pustyni z westernu. Ludzie napiszą, że też jest człowiekiem hehe
No ale tak to nie działa.
» 29 czerwca 2021, 14:02 #3
GiGss98: Niby słabo, ale miał najwięcej stworzonych sytuacji z całej reprezentacji- 6.
» 29 czerwca 2021, 14:37 #2
Ghostpl: Chociaż odpocznie.
» 28 czerwca 2021, 17:52 #1