U-23: Rezerwy Manchesteru United rozbite przez Chelsea

» 18 grudnia 2020, 19:43 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Piątkowe spotkanie Chelsea z Manchesterem United w ramach Premier League 2 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 6:1. Na listę strzelców po stronie United wpisał się tylko Joe Hugill.
» Czerwone Diabły wróciły z Londynu ze srogą porażką
Problemy podopiecznych Neila Wooda rozpoczęły się bardzo szybko. United już po 3 minutach gry przegrywali bowiem 2 bramkami.

Do siatki United najpierw trafił Marcel Lewis wykorzystując potknięcie Tedena Mengiego, a następnie Paula Woolstona pokonał Jude Soonsup-Bell.

Sytuacja Manchesteru United dodatkowo pogorszyła się w 34. minucie. Tino Anjorin wykorzystał wówczas dobranie Tino Livramento i ustalił wynik pierwszej połowy.

Po zmianie stron krajobraz rywalizacji znacząco się nie zmienił. 6 minut po wznowieniu gry rzut karny wykorzystał Anjorin i gracze United stracili wszelkie nadzieje na korzystny rezultat.

Przyjezdnych dodatkowo dobiły bramki Charliego Browna z 72. minuty oraz Marcela Lewisa, który 4 minuty wcześniej podwoił swój dorobek bramkowy w tym meczu.

Czerwone Diabły stać było tylko na trafienie honorowe, które stało się udziałem Joe Hugilla.

Rezerwy Manchesteru United zakończyły 2020 rok na 6. miejscu w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem United będzie ekipa Leicester United.

Bramki ze spotkania Chelsea z Manchesterem United można zobaczyć tutaj.

Premier League 2
Kingsmeadow, Kingston upon Thames

Chelsea - Manchester United 6:1 (3:0)
Bramki: Marcel Lewis 2', 68', Jude Soonsup-Bell 3', Tino Anjorin 34', 51' (kar.), Charlie Brown 72' | Joe Hugill 84'

Chelsea: Bergström - Simeu, McClelland, Colwill - Livramento, Lawrence, Bate, Baba (Elimby 69') - Anjorin, Lewis (Ballo 78'), Soonsup-Bell (Brown 66')

Manchester United: Woolston - Laird, Fish, Mengi, Fernández - Galbraith (Helm 69'), Puigmal, Mejbri - Pellistri (Hugill 65'), Puigmal, Elanga