Prywatno嗆 na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plik闚 cookies, aby zapewni Wam wygod i komfort u篡tkowania stron. Cookies wykorzystywane s m.in. do personalizacji reklam. Szczeg馧owe informacje na temat plik闚 cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystaj帷 z serwisu akceptujesz tak瞠 postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuj pliki Cookies i Regulamin

Solskjaer: Nie mamy takiego skrzyd這wego w swoich szeregach

» 26 listopada 2020, 09:48 - Autor: matheo - 廝鏚這: tribalfootball.com
Ole Gunnar Solskjaer nadal dostrzega konieczno嗆 sprowadzenia nowego skrzyd這wego do Manchesteru United.
Solskjaer: Nie mamy takiego skrzyd這wego w swoich szeregach
» Ole Gunnar Solskjaer nadal dostrzega potrzeb wzmocnienia skrzyde Manchesteru United
Manchester United przez ca貫 letnie okienko transferowe by 陰czony z Jadonem Sancho z Borussii Dortmund. Czerwone Diab造 nie dogada造 si jednak z niemieckim klubem i Anglik zosta w BVB.

Brak klasycznego prawoskrzyd這wego wymusza na Solskjaerze stosowanie okre郵onej taktyki. Norweg pytany po ostatnim meczu z Basaksehirem (4:1), czy chcia豚y odej嗆 od ustawienia z dwoma defensywnymi pomocnikami, odpowiada: – Taka opinia przychodzi zbyt 豉two.

– Trzeba patrze na r闚nowag w zespole. Czasami je郵i masz skrzyd這wego bardzo szeroko, takiego gracza naturalnie wyst瘼uj帷ego na skrzydle, to by mo瞠 豉twiej jest wtedy gra ustawieniem 4-3-3. My nie mamy takiego skrzyd這wego.


TAGI


« Poprzedni news
Manchester United zasmucony 鄉ierci Diego Maradony
Nast瘼ny news »
Pogba ma by gotowy na mecz z Southampton

Najch皻niej komentowane


Mo磧iwo嗆 komentowania tego newsa jest ju niemo磧iwa, z powodu up造ni璚ia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (23)


Klimaa: To wstyd 瞠 tak wielki klub jak nasz od dekady nie ma nikogo warto軼iowego na tej pozycji. Mam nadziej 瞠 to ostatni taki rok..
» 27 listopada 2020, 15:43 #21
franek95: Do kolegi ni瞠j, kt鏎y stawia ironiczne u鄉ieszki. Do Martiala graj帷ego na 9 podania s, tylko on jest s豉by na tej pozycji. Rash Martial Fernandes i np Telles z AWB podaj帷y do Halanda dadz wi璚ej bramek ni Sancho podaj帷y do Martiala na 9. ;) ;)
» 26 listopada 2020, 21:17 #20
levy181: Mlody z Atalanty to nie b璠zie zawodnik na juz kt鏎y wejdzie do podstawowej jedenastki i zrobi roznice.
» 26 listopada 2020, 15:40 #19
artix206: Tak, AwB na wahadle, powodzenia.
» 26 listopada 2020, 14:13 #18
Chestnut: Jak chcesz gra wahad貫m z AWB? :)
» 26 listopada 2020, 14:14 #17
Chestnut: Nie ma lepszego rozwi您ania na ten moment. Nie mamy prawej strony i tyle. By gra wahad貫m potrzebujemy wi璚ej obro鎍闚.
» 26 listopada 2020, 16:28 #16
uzio: mamy jednego wahad這wego Tellesa, wi璚 nie wiem jak tu gra wahad這wymi....
» 26 listopada 2020, 16:54 #15
Atlantic: Niby rozumiem, o co ci chodzi z tym "typowym skrzyd這wym", ale my nie potrzebujemy 瘸dnego innego skrzyd這wego na lewej stronie ni Rashford, 瞠by m鏂 gra skrzyd豉mi... Tylko, 瞠 na prawej stronie 瘸dnego nie ma.
» 27 listopada 2020, 13:47 #14
mcis: Jaki sens w kupowaniu klasycznego skrzyd這wego, kt鏎y gra przy linii, skoro my opieramy gr na szybko軼i i nikt u nas nie potrafi gra g這w. Jaki sens w do鈔odkowywaniu pi趾i w pole karne skoro tam nigdy nie mamy przewagi liczebnej, ani przewagi wzrostu...
» 26 listopada 2020, 11:30 #13
MikeMU: Cavani jest jednym z najlepiej graj帷ych napatnkow g這wa na 鈍iecie.
» 26 listopada 2020, 14:02 #12
mcis: brakuje nam skrzyd這wego, napastnika, 鈔odkowego obro鎍y (nawet 2) oraz prawego obro鎍y. Dorzuci豚ym lewego obro鎍, ale dajmy Tellesowi troch czasu...
» 26 listopada 2020, 11:27 #11
Strzelec: A po co nam prawy obroca ? Mamy Wan-Bissake i Williamsa.
» 26 listopada 2020, 11:45 #10
mcis: W-B jest zbyt boja幢iwy na klasowego PO, za du穎 my郵i, za du穎 analizuje i to sprawia, 瞠 w ataku jest ca趾iem bezproduktywny...
» 26 listopada 2020, 11:47 #9
Strzelec: Za du穎 my郵i? Hahahah... Wan-Bissaka my郵i, wi璚 nie nadaje sie do Manchesteru United. Wola豚y Balotelliego na PO? Wan-Bissaka radzi sobie dobrze w defensywie i z tego powinien by rozliczany. Gdyby by tu prawy pomocnik to braki AWB by造by mniej widoczne.
» 26 listopada 2020, 11:56 #8
Atlantic: Ludzie chyba nie zdaj sobie sprawy, 瞠 Wan-Bissaka pokrywa ca陰 nasz praw stron, ca豉 reszta graczy leci na lew stron/鈔odek. Nam brakuje prawego skrzyd這wego i ew. defensywnego pomocnika. Realnie patrz帷 nie wydaje mi si, 瞠 rozbijanie banku na kolejnego 鈔odkowego defensora mia這by sens. Na pewno s lepsi stoperzy od naszych, ale czy jest ich wielu? Czy s dost瘼ni? Czy b璠zie to a tak du瞠 wzmocnienie, 瞠 uzasadni wydanie kolejnych 80 mln? Co do napastnika, ja nie widz takiej potrzeby. Je郵i Haaland chcia豚y tutaj przyj嗆, to czemu nie, ale te nie uwa瘸m, 瞠 mamy problem z pozycj napastnika. Martial si odblokuje, jest Cavani, jest te Greenwood.
» 27 listopada 2020, 13:44 #7
franek95: Skrzyd這wy skrzyd這wym ale patrz帷 na grajk闚 w innych dru篡nach to przyda豚y si bardziej chyba Haland, kocur jakich ma這 a typowego napastnika nam brakuje.
» 26 listopada 2020, 10:57 #6
Chestnut: Do Haalanda te kto musi podawa. :)
» 26 listopada 2020, 14:16 #5
duxTomek: Lamptey
» 26 listopada 2020, 10:29 #4
franek95: To jest chyba obro鎍a, a to, 瞠 zagra pare dobrych meczy nie znaczy, 瞠 trzeba go bra bo 瘸dnego problemu nam nie rozwi捫e.
» 26 listopada 2020, 10:54 #3
emil1986x: A kogo to wina 瞠 nie ma? Od kilku dobrych lat nie ma. a m闚ienie 瞠 gra si 2 dp w meczu z WB bo nie ma skrzyd這wego jest 鄉ieszne. Rash sobie bardzo dobrze tam radzi zreszt z Martiala taki sam po篡tek na prawym skrzydle jak na 9 ;)
» 26 listopada 2020, 10:02 #2
Oficer: Trzeba szukac skrzydlowego albo go sobie wychowac. Kupilismy 2 skrzydlowych z czego jeden nie gra i nie ma go nawet w Manchesterze a drugi jest na miejscu i gra w druzynie u 23. Zastanawiam sie jaka bedzie rola Pellistriego czy jest wogole brany pod uwage jako przyszly zawodnik pierwszego skladu. James jest u nas drugi sezon jednak nie zauwa篡貫m postepu w jego grze. Gra coraz mniej i nie wiem czy wypozyczenie nie by這by dobrym pomyslem.
» 26 listopada 2020, 11:09 #1