Czerwone Diabły w reprezentacjach: Gol Cavaniego w meczu z Kolumbią

» 14 listopada 2020, 09:36 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Edinson Cavani pokazał się z bardzo dobrej strony w piątkowym meczu reprezentacji Urugwaju z Kolumbią (3:0) w ramach eliminacji do mistrzostw świata. 33-latek na listę strzelców wpisał się już po pięciu minutach gry.
» Edinson Cavani wpisał się na listę strzelców już w 5. minucie meczu z Kolumbią
Dla Cavaniego był to pierwszy występ w reprezentacji Urugwaju od listopada 2019 roku.

Cavani zdobył bramkę w podobnym stylu, co w ostatnim meczu z Evertonem. Urugwajczyk dobrze wyszedł na pozycję, dostał podanie od Nahitana Nandeza i tym razem strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi rywali.

Kolejne bramki dla Kolumbijczyków dorzucili Luis Suarez i Darwin Nunez. Cavani na boisku przebywał do 78. minuty. Napastnik Manchesteru United na swoim koncie ma już 51 trafień w 117 meczach kadry.

Urugwajczycy w listopadzie zagrają jeszcze jeden mecz eliminacyjny. 18 listopada o północy czasu polskiego zmierzą się z Brazylią.