Nani grał razem z Fernandesem w barwach Sportingu i reprezentacji Portugalii. Obaj zawodnicy w swoich karierach zdecydowali się opuścić Lizbonę i związać swoją przyszłość z Manchesterem United.
– Kiedy tylko zobaczyłem doniesienia prasowe, możliwości dla Bruna, to od razu mu powiedziałem: „Nie wybieraj Manchesteru City, nie wybieraj innego zespołu. Wybierz Manchester United!” – mówi Nani w rozmowie z portalem
Goal.com.
– Po kilku miesiącach przeniósł się do Manchesteru United, a ja byłem bardzo szczęśliwy, bo moje rady oraz jego preferencje pokryły się.
– To była piękna chwila, kiedy zobaczyłem go grającego w Manchesterze United. Jest najlepszym piłkarzem na boisku, strzela bramki. Fajnie, kiedy się to tak układa – dodaje Nani, który obecnie reprezentuje barwy Orlando City.