PLC: Podział punktów Manchesteru United z Brighton

» 23 listopada 2019, 19:44 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Brighton w ramach Premier League Cup do lat 18 zakończyło się remisem 1:1. Na listę strzelców po stronie United wpisał się Shola Shoretire.
» Czerwone Diabły podzieliły się punktami z ekipą Brighton
Neil Ryan zdecydował się na przeprowadzeniu kilku zmian w składzie w porównaniu do wygranego meczu z Manchesterem City w młodzieżowej Premier League. W wyjściowej jedenastce swoje miejsce zachowało tylko dwóch graczy.

Ekipa Brighton zdołała już zajść za skórę United w tym sezonie. Mowa tu o wyeliminowaniu Czerwonych Diabłów z młodzieżowego Pucharu Anglii po zwycięstwie 3:1.

To właśnie goście zdobyli pierwszą bramkę w tej rywalizacji. Dziesięć minut po przerwie Ben Clark-Eden wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Sama Packhama.

Czerwone Diabły doprowadziły do wyrównania w 71. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Shola Shoretire, a asystę zapisał na swoim koncie Harvey Neville.

Był to drugi z rzędu remis Manchesteru United w tych rozgrywkach. Gracze Neila Ryana zajmują aktualnie trzecie miejsce w grupie z dorobkiem dwóch oczek. Ich ostatnim grupowym rywalem będzie West Bromwich Albion.