El. ME 2020: Asysta Jamesa w meczu ze Słowacją

» 11 października 2019, 08:41 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Daniel James zanotował kolejny dobry występ w reprezentacji Walii. Młody skrzydłowy Manchesteru United zaliczył asystę w zremisowanym 1:1 meczu Walijczyków ze Słowacją w ramach eliminacji do ME 2020.
» Daniel James na zgrupowaniu kadry potwierdza, że jest w bardzo dobrej formie w tym sezonie
James popisał się znakomitym dośrodkowaniem spod linii końcowej, które na bramkę efektowną główką zamienił Kiefer Moore. Dla Słowaków po przerwie trafił natomiast Juraj Kucka.

James przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartkę, za dwie żółte, otrzymał w 88. minucie Norbert Gyomber. W końcówce żółtą kartkę obejrzał także piłkarz Manchesteru United.

Walijczycy po remisie ze Słowacją zajmują obecnie czwarte miejsce w grupie E. W niedzielę zmierzą się u siebie z Chorwacją.

Dwa gole dla reprezentacji Anglii U-20 strzelił natomiast Angel Gomes. Anglicy zremisowali z Włochami 2:2.