Reprezentacje: Piękny gol Daniela Jamesa dla Walii

» 10 września 2019, 08:53 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Daniel James nie zwalnia tempa. Młody piłkarz Manchesteru United zdobył zwycięskiego gola w towarzyskim meczu Walijczyków z Białorusią (1:0), który odbył się w Cardiff.
» Daniel James od początku sezonu 2019/2020 jest w znakomitej formie
James na listę strzelców wpisał się w 17. minucie, popisując się efektownym uderzeniem zza pola karnego w długi róg. Walijczyk na placu gry przebywał do 50. minuty, kiedy to został zmieniony przez Garetha Bale’a.

Dylan Levitt, młody pomocnik Czerwonych Diabłów, całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Miło swojego meczu z Belgami nie będzie wspominał Scott McTominay. Reprezentacja Czerwonych Diabłów ograła Szkotów na Hampden Park aż 4:0. McTominay przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty, a w drugiej połowie wyłapał żółtą kartkę. Jednego z gola dla Belgów zdobył Romelu Lukaku, który tego lata zamienił Manchester United na Inter Mediolan.

Ze zwycięstwa w kadrze Anglii U-21 mógł cieszyć się Mason Greenwood. Anglicy pokonali Kosowo 2:0 w ramach eliminacji do ME. Dwie bramki zdobył Phil Foden, a Greenwood przebywał na placu gry od 51. minuty.

W meczu reprezentacji Anglii U-20 ze Szwajcarią (1:0) wystąpiło dwóch zawodników Manchesteru United – Angel Gomes i Brandon Williams. Pierwszy wszedł na boisko z ławki w 76. minucie, a drugi przebywał na nim od początku do końca. Jedynego gola w doliczonym czasie gry zdobył Jack Clarke.