Young: Przyjechaliśmy po zwycięstwo, nie po remis

» 1 września 2019, 05:50 - Autor: matheo - źródło: tribalfootball.com
Ashley Young nie kryje swojego rozczarowania po remisie Manchesteru United z Southampton (1:1) w 4. kolejce Premier League.
» Ashley Young jest niepocieszony remisem z Southampton
Czerwone Diabły objęły prowadzenie na St Mary’s Stadium już w 10. minucie za sprawą pięknego gola Daniela Jamesa. Po przerwie do remisu doprowadził Jannik Vestergaard, a United nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki, mimo gry w przewadze jednego zawodnika przez ostatnie 20 minut.

– Myślę, że to dwa zgubione punkty. Nawet przed tym jak Southampton grało w 10 czuliśmy się dobrze. Rywale stworzyli sobie 1-2 sytuację i po jednej z nich padła bramka – mówi Young.

– Nie przyjechaliśmy tutaj po remis, a po zwycięstwo. Przez pierwsze 30 minut czuliśmy się bardzo komfortowo.

– Gdybyśmy zdobyli drugiego gola, to byłby to inny mecz i inna druga połowa. Mieliśmy swoje szanse, musieliśmy je tylko wykorzystać – dodaje Young.