Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

McBurnie: Kibice United przekonają się o umiejętnościach Jamesa

» 15 czerwca 2019, 14:53 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Oliver McBurnie, który był klubowym kolegą Daniela Jamesa w Swansea City, wypowiedział się na temat transferu 21-latka do Manchesteru United.
McBurnie: Kibice United przekonają się o umiejętnościach Jamesa
» Daniel James został pierwszym letnim wzmocnieniem Manchesteru United
Szkot jest przekonany, że James da sobie radę w Teatrze Marzeń i będzie stanowił ważne wzmocnienie siły ofensywnej Czerwonych Diabłów.

- Nie sądzę, by wielu zawodników miało większy głód gry od Daniela. Ma ogromną pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Daniel chce po prostu zajść tak daleko, jak to tylko możliwe - powiedział McBurnie.

- Kiedy graliśmy dla Swansea i Daniel dostał się do pierwszego zespołu, został później z niego wycofany przez menadżera. Zapytał, dlaczego tak się stało. Szkoleniowiec odpowiedział, że chce go chronić. Daniel zapewnił jednak, iż chce grać tak często, jak to tylko możliwe.

- Daniel chce grać na największej scenie, a Manchester United jest do tego idealnym klubem. Daniel pytał mnie o United, ponieważ znam kilku chłopaków stamtąd. Pytał mnie o zdanie, ale w głowie był już zdecydowany na transfer.

- Nie da się odrzucić oferty Manchesteru United. Możesz się tam przenieść i zostać wielką gwiazdą. Jestem pewny, że fani United niedługo zobaczą, jakimi umiejętnościami dysponuje Daniel. To typ piłkarza, którego chcą oglądać kibice - podsumował szkocki napastnik.

« Poprzedni news
Manchester United w kontakcie z agentami Tielemansa
Następny news »
Manchester United weźmie udział w EFL Trophy

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (19)


Fenek: Albo można przepaść i zostać wpisanym na długą listę niewypałów edka. Życzę jednak chłopakowi wszystkiego najlepszego.
» 17 czerwca 2019, 07:39 #19
szymc11: Taka jest prawda że aktualnie jesteśmy takim Arsenalem z którego wszyscy się śmiali. Transfery, pochwały, wielkie nadzieje a na koniec sezonu lament.
Gdyby nie 'nazwiska' tzn Sanchez, Oezil, Lacazzete, Abu, to w ogóle by spadli do poziomu Evertonu.
A i tak bardziej lepsi ambitni odchodzą za darmo a Arsenal traci krocie.
Ps. Do nas już najlepsi nie chcą przychodzić. Niedługo najlepsi zaczną stawiać transfer req. Albo odchodzić za darmo.
» 15 czerwca 2019, 22:48 #18
Lokator23: Ale bredzisz. Moze kiedys i tak by bylo w tych czasach liczy sie pieniadz a ich mamy pod dostakiem. Jestesmy jednym z najwiekszych klubow sportowych swiata i uwazam ze wciaz jestesmy atrakcyjnym klubem. Kazdy kto przyjdzie moze zapisac sie na kartach historii jako ten ktory bral udzial w odbudowie Man Utd
» 16 czerwca 2019, 02:04 #17
chong866: szymc ma racje stajemy sie juz tylko historią i będzie coraz gorsi już jestemy gorsi od arseanlu a niedługo czeka nas poziom evertonów i niżej. Nikt tu nie przyjdzie bo historia. DO realu przychodzą bo są cele i jest rewolucja a tu jest bzdura i już nic nie będzie.
» 16 czerwca 2019, 11:58 #16
mu1977: oby tak bylo wierze w to ze zostanie zerwonym diablem
» 15 czerwca 2019, 22:07 #15
Stoperdo: Tak szczerze to chciałbym na sezon(może dwa bo to atleci z najwyższej półki) duet Robben Ribery, oni dalej są w formie i marketingowo to też byłby strzał w dziesiątke. Przy takich skrzydłowych ten nasz Daniel James mógłby zrobić kolejny krok do przodu.(to co grał w Słonzi to za mało na poziom walki o top4)
» 15 czerwca 2019, 21:37 #14
chemik: śmiech mnie ogarnia jak czytam ten lament. brakuje nam skrzydłowych. prawe skrzydło to w ogóle pustynie.nie mamy żadnego prawoskrzydłowego.mata gra na siłę i jest to tragedia, lingardowi na tej pozycji wyjdzie jeden mecz na kilka. potrzeba tam kogoś konkretnego. na lewym jest chimeryczny martial. żałosny sanchez , raschford który będzie grał na szpicy a więc właściwie jest tylko martial. no i kupujemy skrzydłowego za 20 mln który może okazać się świetnym zmiennikiem dla martiala i kogoś na prawym skrzydle. 20 mln za ofensywnego młodego ,szybkiego skrzydłowego który z założenia będzie rezerowowym,. nie wierzę.
» 15 czerwca 2019, 17:32 #13
cancer: No ale w sumie, Ameryki to nie odkryłeś. Chodzi o to, że kupiliśmy młodego grajka za parę baniek, a pijar klubu jara się jakby kupili nowego Ronaldo. Bedzie grał, albo spali się jak wielu przed nim w tym klubie ( Zaha, Depay ). I nie ma się co jarać. Jesteśmy w bladej d.. i nic tego nie zmienia. Nie kupują tylko się targują, a to jest żałosne.
» 15 czerwca 2019, 18:28 #12
MikeMU: Żałosne to są płaczki jak wy. Jajka sprzedaliście na targu? Marudzicie jak baby. Kupujemy światowy top złe bo drogo kupujemy perspektywiczna młodzież złe no kurde jak baby
» 15 czerwca 2019, 19:00 #11
DailySmoker: Gorzej jak baby nawet xd
» 16 czerwca 2019, 10:54 #10
emti357: No to top 3 już mamy beton;) jeszcze obronce kupic i majster nasz ;D proponuje kogos z QPR za 15 mln ;p
» 15 czerwca 2019, 16:10 #9
mufcforever1811: O...następny.
» 15 czerwca 2019, 16:33 #8
emti357: Nastepny ze o co chodzi? Bo nie jestem w temacie ;D
» 15 czerwca 2019, 17:15 #7
mufcforever1811: Omnibus....kryształowa kula i takie tam:)
» 15 czerwca 2019, 18:41 #6
mufcforever1811: Będzie ci głupio emti, kiedy on okaże się być jedyną siłą napędową zespołu....a jeśli się spali, to stanie w szeregu z resztą gwiazdeczek......poczekaj troszkę. Cierpliwości.....wszyscy się dowiemy;)
» 15 czerwca 2019, 18:48 #5
emti357: Majster bedzie nie ma bata;D
» 15 czerwca 2019, 21:18 #4
mufcforever1811: Tak jest emti357......wierzymy,bo kochamy naszwe United. Pozdr.
» 15 czerwca 2019, 21:29 #3
emti357: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.06.2019 21:39

Też bym chcial majstra jak każdy ale trzeba spojrzec trzeźwo i z boku na ta sytuacje... do wziecia jest Fernandes, Pepe, De Ligt a oni kupuja Jamesa... z takimi tranaferami to bez podjazdu do City czy LFC. DO TEGO Rashford, DDG nie podpisali nowych umów a Pogba coś swiruje. Chciałbym jak najlepiej dla MU ale z takimi transferami nawet TOP6 nie bedzie. Gdzie srodkowy obrońca gdzie prawy obronca? PS i ŚP też nie widac. Ten klub jest jakims posmiewiskiem a transfery zalatwia gosciu ktory sir na tym nie zna. Juz ja bym lepien to ogarnął.
» 15 czerwca 2019, 21:38 #2
mufcforever1811: Dobra emti...masz po części rację, ale LFC (Klopp), też zaufał takiemu Arnoldowi i Robertsonowi. Ok....Klopp to inna liga, ale jednak. Na etapie budowy itd. trener zespołu musi zaufać młodym. Czasami się opłaca (patrz LFC). Może ten James to wschodząca gwiazda......,a może nie. Czas pokaże. Pozdrawiam.
» 16 czerwca 2019, 00:07 #1