U-18: Starcie Manchesteru United z Liverpoolem na remis

» 9 lutego 2019, 14:31 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się remisem 1:1. Na listę strzelców wpisali się DiShon Bernard oraz Anthony Elanga.
» Czerwone Diabły podzieliły się punktami z The Reds
Obie ekipy kończyły rywalizację w osłabieniu, bowiem wyrzuceni przez sędziego zostali Niall Brookwell oraz Bernard. Wspominany duet zawodników zarobił po dwie żółte kartki.

Pierwszy gol padł po upływie trzydziestu minut rywalizacji. Wstrzeloną w pole karne piłkę do własnej bramki skierował wówczas DiShon Bernard.

Prowadzenie gości utrzymało się do przerwy. Podopieczni Neila Ryana zdołali jednak uniknąć porażki za sprawą bramki, którą na trzy minuty przed końcem meczu zdobył Anthony Elanga.

Zdobycie jednego punktu sprawiło, że po czternastu rozegranych spotkaniach Czerwone Diabły zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Strata do prowadzącego Evertonu wynosi już tylko jeden punkt. Kolejnym przeciwnikiem United będzie ekipa Blackburn.