Man Utd - Fulham 4:1. Reakcje piłkarzy w social media

» 9 grudnia 2018, 09:23 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Piłkarze Manchesteru United po meczu z Fulham (4:1) byli w dobrych humorach. Nic więc dziwnego, że wielu zawodników Czerwonych Diabłów skomentowało okazałe zwycięstwo w mediach społecznościowych.
» Piłkarze Manchesteru United pewnie pokonali Fulham (4:1) w 16. kolejce Premier League
Strzelanie na Old Trafford rozpoczął Ashley Young, który już w 13. minucie wpakował piłkę w długi róg bramki Sergio Rico. – 4 gole, 3 punkty. Robota zrobiona – napisał Young na swoim Instagramie.

Na listę strzelców sobotniego popołudnia wpisał się na także Juan Mata. – 50 goli i 50 asyst w Premier League. Uwielbiam tę ligę – stwierdził Hiszpan.

Strzelecką niemoc na Old Trafford po 997 minutach przełamał Romelu Lukaku. Belg zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie, na którym cieszy się ze zdobytej bramki.

W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Marcus Rashford. – Powrót na właściwe tory. Stadion aż buzował – napisał Anglik.