Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Pogba: Chcę pokazać, że wróciłem jako lepszy piłkarz

» 7 listopada 2018, 11:59 - Autor: matheo - Źródło: manutd.com
Paul Pogba nie przewiduje miejsca na sentymenty w trakcie meczu Manchesteru United z Juventusem, który w środę odbędzie się w Turynie.
Pogba: Chcę pokazać, że wróciłem jako lepszy piłkarz
» Paul Pogba spodziewa się trudnej przeprawy w meczu z Juventusem
Dla francuskiego pomocnika będzie to pierwsze spotkanie na stadionie Juve od czasu jego transferu z ekipy Starej Damy do Czerwonych Diabłów.

Paul, jakie znaczenie dla ciebie ma powrót tutaj?
– Powiedziałbym, że tutaj zaczęła się moja profesjonalna kariera. To tutaj naprawdę zacząłem grać mecze w wymiarze 90 minut, tutaj strzeliłem mojego pierwszego gola. Ten stadion ma dla mnie duże znaczenie i mam dobre wspomnienia w mojej głowie. Teraz wracam jako piłkarz Manchesteru United i jestem z tego dumny oraz szczęśliwy. Mam nadzieję, że wygramy. Chcę pokazać Juventusowi, że wróciłem jako mężczyzna i lepszy piłkarz.

Czy jest jakieś szczególne wspomnienie z twojego pobytu w Juventusie?
– Powiedziałbym, że to pierwszy gol. Wciąż mam go w głowie. Wszedłem na boisko i zdobyłem moją pierwszą bramkę. To zdarza się tylko raz. Pamiętam śpiewy kibiców, był to wspaniały moment. Atmosfera tutaj jest bardzo dobra, a to wspomnienie na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Czy spodziewasz się wspaniałego przyjęcia ze strony kibiców, takiego jak Cristiano Ronaldo na Old Trafford?
– Mam nadzieję, że fani przyjmą mnie dobrze. To dla mnie emocjonujący dzień, ale koncentruję się głównie na pomocy drużynie w wygraniu spotkania.

Juve to silny zespół, prawda?
– Każda wielka drużyna ma słabości, trzeba je tylko znaleźć, aby wygrać mecz. To wielki klub, jeden z największych na świecie, z wielkimi zawodnikami. Jesteśmy natomiast Manchesterem United. Jesteśmy również wielkim klubem, więc mam nadzieję, że dziś wrócimy do domu z uśmiechem na naszych twarzach i trzema punktami.

Jak ważny będzie dobry początek meczu?
– Dobry początek spotkania jest zawsze lepszy. Przeciwko takim zespołom trzeba zaczynać dobrze, nie można zacząć powoli czy też źle, bo nagle strzelą kilka goli i rozstrzygną mecz. Mam nadzieję, że dziś będzie inaczej i zaczniemy z większą energią, silną defensywą, będziemy walczyć o zwycięstwo.

« Poprzedni news
Giggs: Czas zagrać dobrze przez 90 minut
Następny news »
Mourinho: Nastrój w drużynie jest bardzo dobry


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1)


RoniAKAr10: Jak to mówi expert Polsatu Sport Tomasz Hajto w piłce zmienia sie wszystko oprócz biegania! więc Pogba wybiegajcie ten mecz a może się uda wygrać!
» 7 listopada 2018, 12:08 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejd> do góry strony