PLC: Manchester United - Newcastle United 1:0

» 29 września 2018, 17:04 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Manchester United pokonał Newcastle United 1:0 w sobotnim spotkaniu drużyn do lat 18 w ramach Premier League Cup.
» Czerwone Diabły okazały się nieznacznie lepsze od Newcastle United
Jako jedyny na listę strzelców wpisał się Anthony Elanga. Czerwone Diabły zainaugurowały tym samym swój udział w najnowszej edycji tych rozgrywek.

Kluczowym momentem rywalizacji była 71. minuta. Wówczas strzał Anthony'ego Elangi odbił się od jednego zawodników i przelobował stojącego w bramce Srok Maxa Allena.

Podopieczni Neila Ryana mogli podwoić swój dorobek bramkowy już pięć minut później, ale rzutu karnego nie wykorzystał Arnau Puigmal.

United utrzymali jednak korzystny wynik do końca spotkania i zdobyli trzy punkty w pierwszej kolejce młodzieżowego turnieju Premier League Cup. Warto dodać, że 90 minut na murawie spędził polski obrońca, Łukasz Bejger.

Kolejnym przeciwnikiem Manchesteru United w tych rozgrywkach będzie ekipa Norwich City. To spotkanie zaplanowano na sobotę 10 listopada.