Oceny za spotkanie z Portsmouth

» 11 lutego 2006, 21:33 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Dzisiejszego wieczora Manchester United pokonał Portsmouth 3-1. Wspaniałe spotkanie rozegrał powracający do formy Cristiano Ronaldo. Już tradycyjnie oceny za to spotkanie przedstawia Manchester Evening News.
» Manchester United
Edwin Van Der Sar - 6 Praktycznie tylko oglądał pierwszą połowę. Zmieniony w drugiej przez Tima Howarda.

Wes Brown – 6 Solidny i niezawodny. Dobry występ na prawej obronie.

Mikael Silvestre – 6 Nie za wiele dobrego pokazał w meczu. Dość równy występ.

Rio Ferdinand – 6 Niezawodnie spisywał się w walce z napastnikami Portsmouth.

Nemanja Vidic – 7 Tym występem udowodnił swoją wartość (7 milionów funtów). Stanowczy i agresywny.

Ryan Giggs – 7 Wspaniała pierwsza połowa. Świetny rajd zaowocował bramkę Van Nistelrooya. Zmieniony w przerwie meczu.

Darren Fletcher – 6 Standardowy występ Szkota. Dużo biegał po boisku.

Park Ji-Sung – 6 Nie wyróżniał się czymś szczególnym spośród wszystkich zawodników. Przeprowadzał kilka dobrych akcji.

Cristiano Ronaldo – 8 Świetny pierwszy gol. Pokazał wszystkim, że stać go na regularne strzelanie bramek.

Wayne Rooney – 6 Bez goli tego wieczora. Doskonałe podanie do Ronaldo, przy jego drugiej bramce.

Ruud Van Nistelrooy – 6 Grał jak prawdziwy diabeł. Strzelił 19 gola w Premiership. Trochę słabiej zagrał w drugiej połowie.