Puel: Zasłużyliśmy na nieco więcej

» 11 sierpnia 2018, 00:50 - Autor: Rio5fan - źródło: skysports.com
Spory niedosyt to odczucie, które mogło towarzyszyć ekipie Leicester City opuszczającej Old Trafford po przegranym 1:2 meczu z Manchesterem United.
» Podopieczni Claude'a Puela do ostatnich minut konfrontacji na Old Trafford walczyli o zdobycz punktową
Lisy doznały porażki po golach strzelonych przez Paula Pogbę oraz Luke'a Shawa. W doliczonym czasie gry w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się także Jamie Vardy.

- Uważam, że mój zespół zaprezentował się z dobrej strony. Z pewnością brakowało nam nieco mocy w drugiej połowie. To normalne w pierwszym meczu. Sądzę, że zasłużyliśmy na dużo więcej w pierwszej części gry, gdy stworzyliśmy sobie wiele sytuacji - stwierdził francuski szkoleniowiec.

- Nie możemy być zadowoleni z rezultatu, lecz nasza gra była dobra i może nas pozytywnie nastrajać na przyszłość. Daliśmy z siebie wszystko, ale spotkanie było bardzo trudne.

- Mieliśmy na boisku sporo jakości i kontrolowaliśmy przebieg gry. Stworzyliśmy sobie dużo okazji i potrzebowaliśmy gola, żeby wrócić do gry jeszcze przed przerwą. Na koniec mieliśmy wielu bardzo zmęczonych graczy i dlatego nie byliśmy w stanie mocniej nacisnąć - podsumował Puel.