Piękny gol Rashforda w meczu z Kostaryką

» 7 czerwca 2018, 23:18 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Marcus Rashford był wyróżniającym się piłkarzem reprezentacji Anglii w towarzyskim spotkaniu z Kostaryką (2:0). Napastnik Manchesteru United w pięknym stylu pokonał Keylora Navasa.
» Marcus Rashford w meczu z Kostaryką zanotował kapitalnego gola
Rashford wpisał się na listę strzelców w 13. minucie spotkania. Marcus zdecydował się na potężne uderzenie zza pola karnego, które wpadło w długi róg bramki strzeżonej przez Navasa. Wynik spotkania w 76. minucie ustalił Danny Welbeck.

Rashford na placu gry przebywał do ostatniej minuty, podobnie jak Phil Jones, który także mecz rozpoczął w podstawowej jedenastce. W drugiej części na boisku pojawił się natomiast Jesse Lingard, który zmienił Rubena Loftusa-Cheeka.

Anglicy po wygranej z Kostaryką mogą teraz skupić się na mistrzostwach świata. Synowie Albionu w pierwszym spotkaniu zmierzą się 18 czerwca z Tunezją.

Becali: Manchester United pytał mnie o Dennisa Mana
Manchester United nie kupi Alexa Sandro. Szansa Luke'a Shawa?

Komentarze (9)

Klimaa: Piękna bramka - szkoda że w klubie tak rzadko jego strzały wpadają do siatki.
» 9 czerwca 2018, 08:56 #7
awe: czemu jak pisze sie o bramce i to zwlaszca o pieknej nie ma wideo ?!
» 8 czerwca 2018, 18:16 #6
CeTe: Rashford w PL nie jest już noname gdzie przeciwnicy nie wiedzieli jak na niego grać. Przypomnę słowa Wengera przed meczem gdzie Rashford strzelił 2 bramki " nie będę zmieniał taktyki tylko dlatego że będzie grał Rashford ". Kiedyś nikt nie wiedział czego się po nim spodziewać A on był bardzo bardzo dobry. Teraz ma regres bo każdy obrońca w PL wie jak on gra co preferuje itp. W tym jest problem Rashford musi przejść tą bariere być bardziej niekonwencjonalny, kreatywny i mieszać nagraniami. Tylko wtedy przejdzie przez pewien poziom I będzie mógł stać się najlepszy.
» 8 czerwca 2018, 07:10 #5
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.06.2018 07:22

To samo można powiedzieć o Mourinho. Jego taktyka stała się na tyle przewidywalna że może go rozpracować nawet taki gość jak Montella. Ja będę się upierał że "hamulcowym" tej drużyny jest właśnie Jose a nie nasi zawodnicy.
» 8 czerwca 2018, 07:21 #4
ManchesterUtd: Powiedz to Robbenowi gdzie każdy wiedział ze zejdzie na lewa i tak to robił
Powiedzmy Henriemu gdzie każdy wiedział ze strzeli po ziemi po długim słupku i tak to robił.

Nie sztuka jest znać milion zagrań, a opanować jedno zagranie do perfekcji.
» 8 czerwca 2018, 08:13 #3
CeTe: Tylko że Robben opanował to do perfekcji i on nie schodzi za każdym razem jak ma piłkę. Co do drużyny to ja mówię o samym Rashfordzie przyjmuje piłkę wypuszcza ja i ściga się. To zagranie już przestało działać. A co do taktyki to każdy trener ma swoje widzimisie wiadomo że Pochettino gra piłki na skrzydła. Guardiola broni wysoko od połowy, a Wenger gra ofensywnie trójka napastników i stara się utrzymać. Chodzi o to że nasi zawodnicy mają problem z drużynami które się bronią bo nie możemy ich zaprosić na swoją połowę. Jesteśmy bardzo słabo w ataku pozycyjnym. Dajcie Mou pograć 3 4 może 5 lat. Ja też nie jestem jego zwolennikiem Ale jestem przeciwnikiem wprowadzania co 2 lata nowego trenera. Przypomnę Ferguson swoje pierwsze sezony zajmował 6 7 nawet 13 miejsce w tabeli i nikt go nie wywalił mimo że kibice chcieli. Dajcie Mou ułożyć swoją drużynę
» 8 czerwca 2018, 10:20 #2
Bylak: Brawo Marcus, oby tak dalej
» 7 czerwca 2018, 23:21 #1