Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Newcastle United vs Manchester United

» 11 lutego 2018, 14:16 - Autor: matheo - Źródło: twitter.com
O godzinie 15:15 rozpocznie się mecz 27. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem United a Newcastle United. Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, które wybiegną na boisko od pierwszej minuty na St James’ Park.
Składy: Newcastle United vs Manchester United
» Manchester United w 27. kolejce Premier League zmierzy się z Newcastle United
Mourinho dokonał czterech zmian w porównaniu do zwycięskiego spotkania z Huddersfield Town. Do podstawowego składu wrócili Phil Jones, Ashley Young, Paul Pogba i Anthony Martial.

Po raz pierwszy w tym sezonie w kadrze meczowej nie znalazł się Marcus Rashford.

Newcastle vs Man Utd: Relacja na Żywo



Newcastle United: Dubravka – Dummett, Lascelles, Lejeune, Yedlin – Shelvey, Kenedy, Diame, Perez, Ritchie – Gayle

Rezerwa: Darlow, Murphy, Hayden, Manquillo, Joselu, Merino, Atsu

Manchester United: De Gea – Valencia, Smalling, Jones, Young – Matić, Pogba – Sanchez, Lingard, Martial – Lukaku

Rezerwa: Romero, Lindelof, Rojo, Shaw, Carrick, McTominay, Mata

« Poprzedni news
Januzaj: Van Gaal nie dawał mi pewności siebie
Następny news »
Mourinho potwierdza urazy Herrery i Rashforda


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (311)


jancziii: Rzadko krytykuję Mou, ale to już jak dla mnie za dużo. Wiedział doskonale że Newcastle będzie się bronilo i czasami zagra z kontry . Dlaczego nie zagrał najmocniejszym składem. Ustawił piłkarzy tak jakby lukaku martial i Sanchez byli odpowiedzialni tylko za zdobywanie bramek . Mógł wystawić od początku McTominaya z maticiem i ustawić ich wyżej żeby przecinali podania , a pogba za plecami 3 napastników. Lingard za to co gra ostatnimi czasy to zasługuje na lawke. Smalling następny słaby mecz , Young oprócz jednej akcji służył tylko do zgrywania piłki..


Ogółem widać było że graliśmy asekuracyjnie, że mało kto ryzykowal dryblingiem czy jakąś indywidualną akcją. Mou zna beniteza i wiedział jak zagra , mógł to wykorzystać i prawie się udało bo martiAl dostal piłkę którą złamała obronę miał tyle czasu że mógł spojrzeć i uderzyć po długim chciał sprytnie ale bramkarz mądrze pilnował swojego krótkiego rogu . Zmarnowalismu kilka dobrych okazji i zemscilosie ..


Największy błąd mou to to że nie zaryzykował zostawienie 3 obrońców i nakazanie wysokiego pressu i nękanie Niukastl. Beniteza wykorzystał to co zmieniało się na jego korzyść i to co my robimy źle. Naciskali my się gubilismy i wpadlo . Ani Matic Ani pogba nie są rozgrywającymi, żaden z nich nie pouklada gry od tyłu do przodu. I nie mówcie że pogba to SPO bo pogba zawsze był jest defensywny pomocnikiem że świetnymi umiejętnościami szybkością i warunkami dlatego jest uniwersalny. Sanchez powinien nominalnie grać za lukaku i drugim napastnikiem o innej specyfikacji np jakimś przebojowym że świetnym dryblingiem jak griezmany.



Ogółem Mourinho brakuje moim zdaniem 2 albo 3 piłkarzy jednego do środka, zobaczcie że wszyscy sp u nas są bardzo podobni . Pogba Matic fellaini mctominay Herrera , ander jest najnizszy tylko . U wszystkich oprócz andera wzrost warunki nie naganna technika dobry strzał z dystansu. Brakuje nam gościa jak modric czy james.



Że graliśmy słaby mecz i dostaliśmy za to karę..
» 11 lutego 2018, 17:46 #308
robertbham: Sanchez już się wtopił w zespół. Popatrzył , pomyślał i stwierdził że po co ma zapierdzielac za dwóch jak wszyscy stoją i gówno robią. Jeden przykład jak Martial wychodzi z kontrą a potem musi 10 sek czekać aż ktoś przyczłapie. Znowu mecz tragedia i ile już takich było. Lingard zagrał 3 dobre mecze na 15 i większość zrobiła z niego Messiego. Lingard i granie na dziesiątce. Tylko dinozaur mógł to wymyślić.
» 11 lutego 2018, 17:21 #307
duncaneedwards: teraz poczekamy do 15 meczy slabszych i zasiadzie lingard na lawce.bo dopiero po tylu slabszych meczach mourinho zauwazy ze jego ulubieniec stracil forme
» 11 lutego 2018, 17:22 #306
duncaneedwards: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 17:23

dramat
» 11 lutego 2018, 17:23 #305
duncaneedwards: problemem nie sa zawodnicy.bo zawodnikow mamy dobrych.problemem jest trener ktory jest uparty jak osiol i nie potrafi ustawic odpowiednio graczy
» 11 lutego 2018, 17:19 #304
Vamp: Na mordę wiecznie zdziwioną i zszokowana Smallinga nie mogę już patrzeć od wielu miesięcy, jak widzę go to mi się odechciewa wszystkiego. Najgorsze jest to ze nie widzę żadnego pomysłu na poprawienie gry tych nieudaczników. Zmiana trenera nic tu nie da, bo nie ma innych lepszych, poza tym mentalność tego klubu od czasów odejścia SAFA jest jaka jest i żaden trener ani zawodnik tego nie zmieni. Pewnie nawet Messi jakby tu przeszedł to od samego patrzenia na mordy tych niedorobów zniżył by się do ich poziomu i klepał by tak samo jak oni. Niestety ale taka to wygląda i wyglądać będzie przez długie jeeeebbbane lata.
» 11 lutego 2018, 17:18 #303
Lugos84: U nas nie gra pomoc. I matic i pogba sa bez formy. Trener tego nie widzi, bo gdyby widzial to powinien dac do pomocy trzeciego zawodnika, ktory wspomogl by w/w dwojke. Obecnosci lingarda nawet nie bede komentowal. Na dzien dzisiejszy wg mnie mou popelnia bledy taktyczne i to odbija sie na grze.
Kibic MU od 18lat.
» 11 lutego 2018, 17:16 #302
emil1986x: Jak zobaczyłem debiutanta w bramce to wiedziałem że będzie najlepszy jak w tamtym sezonie sami budujemy bramkarzy strzelając w nich sam na sam... Martial i Sanchez wstyd nie wykorzystać takich setek WSTYD!!
» 11 lutego 2018, 17:14 #301
duncaneedwards: kompletny brak pomyslu na to jak ma wygladac nasza druga linia. kozakow mamy ale zle ustawionych . a obrona od 3 latach niepoukladana. smalling przypalowiec drugi debil na lewej obronie i valencia ktory sie stara lae jednak rasowym defensorem nie jest.wydane 200 czy 500 mln na transfery na 10 gramy linagrdem.lukaku chociazby byl kulawy to i tak nei zostanie zmieniony. na lawce lpeiej posadzic pogbe a wpuscic 40 letniego carrika po wadzie serca. nie wytrzymam
» 11 lutego 2018, 17:14 #300
Luxes: To że przegrali tródno bywa nie pierwszy ani ostatni raz ale martwi mnie brak zaangażowania i brak reakcji po stracie bramki
» 11 lutego 2018, 17:13 #299
Devil88: Wychodza trole z nory....
Mourinho out dinozaur itd
» 11 lutego 2018, 17:13 #298
Bylak: Mourinho odejdź błagam. Nic nie pokazales. Nienawidzę żadnej poprawy w grze od kilku miesięcy
» 11 lutego 2018, 17:12 #297
Pogman4899: Tak to jest jak się niewykorzystuje 2 setek i Martial nie trafia 2 razy do siatki po rzucie roznym dodam po słabej grze to normalne że porażka jestem bardzo zawiedziony mówi się trudno za tydzień Chelsea niechce mi się więcej pisać za bardzo jestem wkurzony
» 11 lutego 2018, 17:12 #296
Fenek: Mou nie jest zbyt bystry albo za bardzo wierzy w to, że jest nieomylny. Szkoda, bo przez jego głupie błędy tracimy pkt.
» 11 lutego 2018, 17:10 #295
Radekk: Mecz był do wygrania. Niestety jak Szmaling jest na boisku to...
» 11 lutego 2018, 17:09 #294
Mattias: Wstyd! Nie wracajcie do Manchesteru! Trza robić składkę na odprawę dla Mourarza!
» 11 lutego 2018, 17:09 #293
84cantona7: Na odprawę dla Ciebie się chętnie zrzuce. Gdybyś tylko chciał odejść.
» 11 lutego 2018, 17:10 #292
SiYamabushi: Brawo dla Newcastle
» 11 lutego 2018, 17:08 #291
msukiennik86: Co za sieroty... Co oni na treningach robią? Nawet nie widać jakiegoś schematu gry. Nawet rzutów różnych nie mają opracowanych. Dno!!
» 11 lutego 2018, 17:08 #290
GGMU1: z tak marnym Newcastle przegrać to się w głowie nie mieści ;/
» 11 lutego 2018, 17:06 #289
iMarMU: Ile straciłeś ?
Ja ÂŁ100 ale już nie stawiam na tych dziadów .
LM mogą pomarzyć z taka gra !!
» 11 lutego 2018, 17:07 #288
GGMU1: experta puściłem za 5zł no i United zamykał kupon ;/
» 11 lutego 2018, 17:12 #287
Fenek: Niestety Mata jest równie przydatny co Lingard.
» 11 lutego 2018, 17:06 #286
duncaneedwards: haha zenada. predzej zmieni sie trener jak taktyka ktora gra mourinho.jak widac ona skutku nie przynosi.
na guj gramy z porzdu martialem lingardem sanchzem. raptem nie mial kto biegac teraz biega 3. linagarda na lawke wkoncu sie prosi o to od trzech meczy wpuscic za niego pogbe wyzej a za pogbe herrere.ile jescze punktow natracimy zanim portugalczyk to zrozumie
» 11 lutego 2018, 17:06 #285
JasnaLiryka: Do domu.... Od początku nie było chęci grania. Największe błędy to tragiczne podania.... ://
» 11 lutego 2018, 17:05 #284
JakubMaj12: Byłem zażenowany że gramy pewnie na 1 pkt, teraz bym chciał 1pkt
» 11 lutego 2018, 17:05 #283
Simon1990: GGMU1 nie gra sie sercem na kuponach tylko glowa. Nie stawia sie na ukochany klub
» 11 lutego 2018, 17:05 #282
RedsFan: Patrzac na tabele to zagral glowa nie tylko sercem :)
» 11 lutego 2018, 17:09 #281
Vamp: Najlepszy moment na przełamanie dla klubu który jest w beznadziejnej formie? TO oczywiste mecz United:D Łatwiejszego przeciwnika sobie przecież wymarzyć nie można
» 11 lutego 2018, 17:04 #280
Diabelred: Spoko odkujemy sie w nastepnej kolejce, w koncu zagramy tylko z Chelsea...
» 11 lutego 2018, 17:04 #279
atos1987: hahahaha a ja z litością pisałem że wywozimy 1 pkt :D śmiejecie sie z 4rsenalu a tu u nas to lepiej ?
» 11 lutego 2018, 17:04 #278
sisinho: -11 pkt. Na pewno nie gorzej.
» 11 lutego 2018, 17:05 #277
rizx: 89 minuta, przegrywamy, a oni rozgrywają piłkę na swojej połowie. Brak słów
» 11 lutego 2018, 17:04 #276
Simon1990: Trzeba kupić Vidala, kogoś na prawe skrzydło ( Alexis na 10 ) i kogos na miejsce pogby ( jego sprzedac )
» 11 lutego 2018, 17:03 #275
JakubMaj12: tROLOLOLO
» 11 lutego 2018, 17:09 #274
ReDevil07: Prawda jest taka że jeden Shelvey zabił nas cały środek pola... Żenada
» 11 lutego 2018, 17:03 #273
RedsFan: Gość zagral dobry mecz.
» 11 lutego 2018, 17:03 #272
atos1987: Shelvey już jak grał w swansea to pokazywał że jest walczakiem , chociażby w meczach z United.
» 11 lutego 2018, 17:08 #271
EvilRogue: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 17:03

Jak pisałem w meczu z Yeovil, że Sanchez zacznie grac bezbarwnie jak kazdy w manu to się śmialiście. Efekt mourinho.
» 11 lutego 2018, 17:02 #270
Krystiano98: Przecież nie gra bezbarwnie, w porównaniu do Martiala.
» 11 lutego 2018, 17:03 #269
EvilRogue: Powoli zrównuje się z resztą, ale to nie jego wina. Ktoś prowadzi ten klub przecież
» 11 lutego 2018, 17:05 #268
Krystiano98: To nie jego wina, że Martial nie umie 3 razy 100% szans wykorzystać, na pewno przez Mourinho Sanchez nie trafił na pustą.
» 11 lutego 2018, 17:07 #267
EvilRogue: A treningi od czego są? Gdzie piłkarze szlifują umiejętności ? Kto prowadzi przygotowanie ?
» 11 lutego 2018, 17:09 #266
sisinho: To jest Trolling a nie Smalling.
» 11 lutego 2018, 17:00 #265
EvilRogue: Niech De Gea się ewakuuje jak najszybciej z tej tonącej łajby.
» 11 lutego 2018, 17:00 #264
lukiton0589: Odejdzie latem.
» 11 lutego 2018, 17:01 #263
Domestos: przecież my pod wodą pływamy, widać to po ruchach zawodników
» 11 lutego 2018, 17:01 #262
Vamp: To samo sobie pomyślałem, niech stad spada póki jeszcze może. Najgorszemu wrogowi nie życzę męczarni w tym klubie z tymi przygłupami
» 11 lutego 2018, 17:02 #261
Gary1920: Jak będzie odchodził to niech was weźmie ze sobą
» 11 lutego 2018, 17:04 #260
lukiton0589: I tak mamy mało porażek jak na naszą grę. Ba nie zasługuje my na te 2 miejsce w lidze
» 11 lutego 2018, 17:00 #259
sisinho: A kto zasługuje? Zenująca Chelsea, beznadziejne LFC czy moze średniak z Tottenhamu? Czy wiecznie 4ty Arsenal? Zadna z tych ekip nie zasługuje na 2 miejsce. Jedynie City trzyma poziom tej ligi.
» 11 lutego 2018, 17:01 #258
Domestos: Teraz chociaż wiadomo, czemu Ferguson pozbył się Pogby.
» 11 lutego 2018, 16:58 #257
JakubMaj12: Trolololo
» 11 lutego 2018, 17:01 #256
Simon1990: Spokojnie, City puchnie :D
» 11 lutego 2018, 16:58 #255
Wendinio: Ja bym każdemu zabrał po 150000 tys funtów z tygodniowek bo się nikomu nie chce grać. Wszyscy dobrze grają w innych klubach przychodzą do MU i grają padake. Ja już nie wiem o co chodzi.
» 11 lutego 2018, 16:57 #254
JakubMaj12: Niektórzy tyle nie zarabiają
» 11 lutego 2018, 17:00 #253
JakubMaj12: Jones rozegrał przed chwilą lepiej niż Pogba przez 80minut
» 11 lutego 2018, 16:57 #252
duncaneedwards: ciagle te same bledy young na lewej obronie.pogba w lini z maticem.zamiast dac pogbe wyzej tro na 10 gra lingardem .haha paranoja
» 11 lutego 2018, 16:53 #251
dlabigt23: przeciez my wiecznie bedziemy grac to 4231 :) nigdy nie zagramy 4-3-3 z Pogba wyzej ... Masakra
» 11 lutego 2018, 16:56 #250
Fenek: Paradoksalnie najgorsze jest to, że Lingard strzelił te kilka bramek. Nagle Mou i kilka innych osób uwierzyło, że to może być nasz rozgrywający i Joker.
» 11 lutego 2018, 16:57 #249
RedsFan: Znowu sporo pecha Martial tyle sytuacji.
» 11 lutego 2018, 16:53 #248
cieslak123: Cóż, brak Blinda i Herrery bardzo nas osłabił. Należy pamiętać, że wciąż jesteśmy w grze o Puchar Ligi Angielskiej, a fryzjer Paula Pogby nie zaprezentował jeszcze 100 procent swoich możliwości. Wrócimy silniejsi.

Dinou po meczu.
» 11 lutego 2018, 16:53 #247
84cantona7: To że Martial nie potrafi kopnąć piłki 5 metrów od bramki to też wina trenera?
» 11 lutego 2018, 16:52 #246
Fenek: To nie, ale to, że przez 80 min grają jak jakiś średniak bez ambicji to już prędzej.
» 11 lutego 2018, 16:54 #245
sisinho: @Fenek

Łatwo obwinić trenera gdy taki Martial ma 2 setki i nie potrafi ich wykorzystać jak zwykły amator nie warty 60 baniek.
» 11 lutego 2018, 16:57 #244
84cantona7: O brak ambicji się zgodzę ale co on ma zrobić? Wyjść na boisko i po mordzie ich lać? Przecież były 4 setki i to chyba nie wina trenera, że nie trafili. Niech więcej płacą w świecie footballu za byle ogórka to będzie jeszcze lepiej. Skoro na dzień dobry dostają kosmiczne pieniądze to po co mają się starać?
» 11 lutego 2018, 16:59 #243
Fenek: Ale ja nie obwiniam Mou o to, że Martial gola nie strzelił. Oglądam wszystkie mecze MU i na ogół gramy słabo ale wygrywamy. Dziś za pewne przegramy po kiepskiej grze, nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni. Mou obecnie jest dla mnie kiepskim managerem ale tak czy inaczej nie widać nikogo innego na horyzoncie, więc z dwojga złego lepiej to niech on dalej przebudowuje ten klub. Ale nie ma co się oszukiwać, cudów tu nie będzie a często przez uparte i głupie błędy Mou będziemy tracić pkt.
» 11 lutego 2018, 17:03 #242
Walnuts: Wina Mourinho. Pogba jest słaby jako cofnięty pomocnik, ale na siłę go tam wystawia. Martial grał bardzo dobrze na lewej, to stracił miejsce dla Sancheza.

Po co w ogóle te przerwy, jak Jose nie ma żadnego planu B. Zmieni graczy, ale styl pozostaje tak samo beznadziejny.
» 11 lutego 2018, 17:03 #241
sisinho: Nie grał bardzo dobrze. Jak grał od 1 minuty to grał średnio. Dobrze wyglądał tylko po wejściu na boisko w 65-70 minucie na zmęczonego rywala. Jakaś propaganda o tym że Martial gra świetnie. Co to za różnica czy lewa czy prawa strona? Ma 2 setki i jeden hooy gdzie gra skoro ma pustaka a w pierwszej bramkarza przed sobą i trafia w zawodników.
» 11 lutego 2018, 17:11 #240
84cantona7: To gdzie Pogba grał nie ma znaczenia przy fakcie, że zawodnicy mieli 4 setki i żadnej nie wykorzystali. Więc przestań pieprzyc swoje mądrości.
» 11 lutego 2018, 17:15 #239
84cantona7: Sisihno i Fenek 100 procent zgoda.
» 11 lutego 2018, 17:17 #238
wider: Nie ma co narzekać. Trzeba być im wdzięcznym że w ogóle na boisko wychodzą, a nie wymagać jakiegoś zaangażowania
» 11 lutego 2018, 16:52 #237
dlabigt23: MArtialowi to chyba ten koles oczy wydlubal
» 11 lutego 2018, 16:52 #236
BarteZz175: Martial do sprzedaży, nie lubie go od kiedy tutaj jest. Niech wraca sobie strzelać do francuskiej, to jego maks poziom.
» 11 lutego 2018, 16:52 #235
Carlitozz: Zachowam się jak Scheldon z BBT - czy to sarkazm ?
» 11 lutego 2018, 16:53 #234
JakubMaj12: Troll pewnie
» 11 lutego 2018, 16:54 #233
BarteZz175: Nie, gość jest za słaby na tę ligę, gra jak Robben, jeździec bez głowy.
» 11 lutego 2018, 16:55 #232
Bylak: Po meczu:
Mou: kontrolowaliśmy mecz, mieliśmy pecha, jeden błąd i dostaliśmy gola, zmarnowaliśmy trzy 100% sytuację dlatego przegraliśmy.
Mata: nie ma co się załamywać i patrzeć do tyłu, w następnym meczu wrócimy silniejsi
Lingardinio: dab
Pogba: dab
» 11 lutego 2018, 16:51 #231
dlabigt23: jakie partacze ja wale...
» 11 lutego 2018, 16:51 #230
SiYamabushi: To je szok
» 11 lutego 2018, 16:50 #229
JakubMaj12: Przegrywaj 1-0 wprowadź 35 letniego Carricka i 20 letniego McTominaya.
Mistrz taktyczny...
» 11 lutego 2018, 16:50 #228
Fenek: popatrz na naszą ławę przecież tam nikogo innego niema.
» 11 lutego 2018, 16:52 #227
SiYamabushi: A kogo geniuszu byś wprowadził mając taką ławkę......
» 11 lutego 2018, 16:53 #226
sisinho: A kogo ma wprowadzić? Widzisz skład i rezerwe? Lindelofa, Shawa czy Romero na atak?......
» 11 lutego 2018, 16:53 #225
jassaj: W sumie do wyboru było jeszcze 3 obrońców i bramkarz- napewno oni odmieniliby oblicze meczu taktyku...
» 11 lutego 2018, 16:54 #224
walentos: Trolle się wynurzają ;)
» 11 lutego 2018, 16:50 #223
franek95: 10 w bramce ciezko sie przebić :D
» 11 lutego 2018, 16:50 #222
Diabelred: Mielibysmy dobrego def pomocnika to takie cos by zablokowal, albo chociaz nie pozwolil by gracz Newcastle tak czysto, bez presji uderzyl, no ale niestety mamy Maticia... Serb moze tylko buty czyscic zdrowemu Fletcherowi.
» 11 lutego 2018, 16:50 #221
dlabigt23: niewykorzystane sytuacje sie zemscily poprostu
» 11 lutego 2018, 16:49 #220
cropps: Nie widać woli walki. Cos się dzieje z tym klubem. Żal na to patrzeć.
» 11 lutego 2018, 16:49 #219
pazur: Płaćmy więcej, grajmy wolniej i przedłużmy kontrakt trenerzynie.
» 11 lutego 2018, 16:48 #218
Walnuts: Cygan ma najlepsze drugie sezony. Iksde
» 11 lutego 2018, 16:47 #217
dlabigt23: Nie dramatyzujcie ! przed nami mecz z Sevilla , Chelsea i Liverpoolem :D juz zacieram rączki co to bedzieee
» 11 lutego 2018, 16:47 #216
mrm86: stracili bramke zamiast atakowac jak wsciekli to graja do tyłu
» 11 lutego 2018, 16:46 #215
Carlitozz: Newcastle teraz idzie na każdą piłkę jak wściekły pies , może być ciężko .
» 11 lutego 2018, 16:47 #214
Vamp: Ten klub to jest jedne wielki cyrk z Mourinho na czele. Nawet jak wgrywamy w lidze to w słabym stylu, zawsze na styk, zawsze w bólach, kwa mac ile można patrzyć na taka grę ile jeszcze lat? Czemu nie potrafimy jak inne mocne kluby ustawić sobie meczu w pierwszej połowie a potem kontrolować mecz i kontratakować jak robią to inne topowe kluby. W tym klubie nie ma nawet jednego zawodnika z którego jako kibic możesz być zadowolony i wiedzieć ze zawsze da z siebie wszytko, (Sancheza nie liczę bo za krotko jeszcze jest). Istny żal a oglądanie meczu tych przychlastów to kompletna strata czasu i zero przyjemności.
» 11 lutego 2018, 16:46 #213
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 16:50

Bo nie mamy Messiego i Coutinho z Barcelony, Neymara z PSG, Kroosa i Modricia z Realu, KDB, Silvy i Aguero z City. Masz odpowiedź. Nie mamy zadnego gracza, który jest EFEKTYWNY a nie tylko efektowny jak Pogba.
» 11 lutego 2018, 16:50 #212
Fenek: MU to obecnie głównie nazwa, kolos na glinianych nogach. Tak samo jak Mou to obecnie tylko nazwisko.
» 11 lutego 2018, 16:50 #211
Luxes: I znów to samo Pogba nie gra cały zespół nie gra nic. Co się dzieje z tym gościem
» 11 lutego 2018, 16:46 #210
mateusz194: my to dziś gramy na poziomie championship albo niżej
» 11 lutego 2018, 16:45 #209
SiYamabushi: Pogba skończył się z przyjściem Sancheza, Smoling do konca sezonu ławka i koniec kariery w tym klubie.
» 11 lutego 2018, 16:43 #208
scorpion7777: Skladacie się na ten samolot czy nie, ile razy mam jeszcze pytać, co za osly patentowane
» 11 lutego 2018, 16:42 #207
remass666: Nigdy nie darzylem sympatia Smallinga i nie wierzylem w jego umiejetnosci-ten gosc powinien odejsc juz dawno temu.
» 11 lutego 2018, 16:42 #206
dlabigt23: bramkarz mecz zycia wiec dzisiaj nie strzelimy nic ... walimy w mur . Niestety ale zostala nam walka o top4 i nic pozatym . Troche nam jeszcze brakuje do topowych zespolow . Takie mecze powinnnismy wygrywac
» 11 lutego 2018, 16:42 #205
Devil88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 16:43

MU ma takich grajkow a widac jak sie mecza przy tej taktyce mourinho:(
» 11 lutego 2018, 16:42 #204
kajetanor: Żenujące zachowanie Maticia przy wolnym. Nie pierwsze w przeciągu ostatnich miesięcy. Jak dla mnie jego gra jest tragiczna.
» 11 lutego 2018, 16:41 #203
Carlitozz: Pogba byl tam najbardziej bierny , nie zrobil nic by przeszkodzić w tej główce .
» 11 lutego 2018, 16:45 #202
Fenek: Oby Mata wykorzystał te 25 min, może więcej nie będzie trzeba oglądać lingarda na rozegraniu.
» 11 lutego 2018, 16:41 #201
MixEx: Pogba na kacu xD
» 11 lutego 2018, 16:41 #200
mateusz194: pogba na ławie i ma wyjebane na wszystko hahaha
» 11 lutego 2018, 16:41 #199
SweetDarkness: To heja na podbój Ligi Mistrzów! HA-HA
» 11 lutego 2018, 16:41 #198
DjTED: Smoła to jest drewno
» 11 lutego 2018, 16:40 #197
Sancho: To musiało się tak skończyć. Niech dalej nie wykorzystują setek
» 11 lutego 2018, 16:40 #196
Domestos: OK, ale co powiesz o obronie, gdzie smalling ucieka z lini strzału?
» 11 lutego 2018, 16:41 #195
sisinho: Smalling od dawna jest wiecznym nieoszlifowanym talentem. Tutaj czas na lepszych obrońców takich jak Bailly a nie angielskie drewienka.
» 11 lutego 2018, 16:43 #194
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 16:46

Że Smalling też odwalił kaszanę. Co nie zmienia faktu że jakby wykorzystywali sytuacje byłoby teraz 2-1 dla nas
» 11 lutego 2018, 16:45 #193
cropps: PO co oni jechali do tego Dubaju? Nałądować baterie czy sie rozleniwić.
» 11 lutego 2018, 16:40 #192
dlabigt23: to bylo pewne ze nam strzela .
» 11 lutego 2018, 16:40 #191
Domestos: Smalling drugi raz ten sam błąd.
» 11 lutego 2018, 16:40 #190
cieslak123: Hurra!!

Dinozaury, budownictwo, gwiazdorzy, pinioszki, dab'y, celebryci i Lingardy :)

Manchester United
» 11 lutego 2018, 16:39 #189
Bylak: Nic dodać, nic ujac
» 11 lutego 2018, 16:41 #188
mrm86: 3 drużyna od konca a graja z nami jak rowny z rownym,czy to oni tacy dobrzy czy my tavy słabi....
» 11 lutego 2018, 16:39 #187
mateusz194: powiem tyle ja bym jak najprędzej zmienił trenera hahahahah
» 11 lutego 2018, 16:39 #186
JakubMaj12: No ładnie, a posiadania 90-10 dla naszych
» 11 lutego 2018, 16:39 #185
skay21: I bardzo.dobrze ...przecież nie idzie oglądać tego co grają
» 11 lutego 2018, 16:39 #184
Vamp: i pojechali:D GG MU
» 11 lutego 2018, 16:38 #183
lukiton0589: Brawo dla Newcastle zasłużyli. Nasze przeplacone gwiazdy nie chca grać to niech przegrywają
» 11 lutego 2018, 16:38 #182
mateusz194: jest w końcu strzelili hahaha
» 11 lutego 2018, 16:38 #181
Bylak: Wstyd. Nie da się patrzeć na grę United od grudnia totalne dno
» 11 lutego 2018, 16:38 #180
iMarMU: Pięknie :) ale lipa !!
» 11 lutego 2018, 16:38 #179
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 16:40

Serio... Może wkoncu sie coś ruszy Pogba out.
» 11 lutego 2018, 16:38 #178
rizx: Jeszcze pół roku obawiałem się, że Pereira po powrocie nie będzie miał szans na grę, ale teraz widzę, że takiej 10 potrzebujemy jak tlenu
» 11 lutego 2018, 16:38 #177
JakubMaj12: DDG ma lepsze przyjęcie niż Lukaku
» 11 lutego 2018, 16:37 #176
cropps: Lukaku dzisiaj ładnie. Szkoda, że inni słabo..
» 11 lutego 2018, 16:32 #175
karol100: Coraz lepiej to wyglada
» 11 lutego 2018, 16:32 #174
Fenek: Szkoda, z pierwszej piłki nikt by tego nie wyblokował.
» 11 lutego 2018, 16:32 #173
pawelisto2: Może niepotrzebnie Mourinho robi z Pogby zawodnika „8”. On wygląda na kompletnie zagubionego, ustawia się czasami w dziwnych miejscach zbyt blisko Maticia. Strasznie to wygląda, że pomocnik kompletny z Juve gra w taki sposób.
» 11 lutego 2018, 16:31 #172
RedsFan: Co tam sie stalo :(
» 11 lutego 2018, 16:31 #171
franek95: kopnąłby od razu to by sie wywalił i pewnie też by gola nie było ;c
» 11 lutego 2018, 16:31 #170
lesiu1515: Nie powielaj głupot komentatorów, 100% sytuacja.
» 11 lutego 2018, 16:35 #169
Sancho: Sanchez nawet jak leży nieustępliwie odbiera piłkę przeciwnikowi.. a reszcie nie chce się nawet pobiec za nią
» 11 lutego 2018, 16:30 #168
Vamp: Smalling: (1-10)
prędkość :1
przyspieszenie: 1
» 11 lutego 2018, 16:29 #167
rizx: Dlaczego cała drużyna nie może być tak zaangażowana jak Alexis
» 11 lutego 2018, 16:29 #166
Advm: Jest gdzieś statystyka ile nasi strzelili goli po rzucie rożnym?
» 11 lutego 2018, 16:29 #165
emenems: W tym sezonie jedna. Ze Stoke na wyjeździe. W 45 minucie. Więcej nie było albo nie pamietam. :)
» 11 lutego 2018, 16:31 #164
Radekk: Ciekawe czy Lingard nauczy się przy kontrze szybko podawać piłkę zamiast ją holować do straty?
» 11 lutego 2018, 16:26 #163
wedel242: Strasznie irytuje dzisiaj gra Lingarda
» 11 lutego 2018, 16:25 #162
lukiton0589: Jakie to szczęście ze Lingard gra w naszym klubie. Cały świat nam go zazdrości
» 11 lutego 2018, 16:25 #161
kris8711: Czy Lukaku potrafi przyjąć piłkę żeby ta mu nie odskoczyła??
» 11 lutego 2018, 16:25 #160
Batigol222: Na razie kiepsko to wygląda. Widać, że Sanchez to zawodnik z światowego topu: o klasę przewyższa Martiala czy Lingarda. Pogba wygląda tak, jakby sabotował grę. Szkoda, że w drugiej linii nie ma kogoś takiego, jak Roy Keane, kto potrafiłby ustawić piłkarzy, którym nie chce się grać.

Lukaku jak zawsze, czyli walczenie, przepychanie się z obrońcami i nic ponadto. Myślę, że Sanchez to jedyny piłkarz w MU, który jest w stanie samodzielnie przesądzić o wyniku meczu, w którym całemu zespołowi nie idzie, tyle, że większe szanse na coś takiego miałby grając na ŚN, a nie na skrzydle, gdy cały czas musi schodzić do rozegrania piłki i jest daleko od bramki przeciwnika.
» 11 lutego 2018, 16:24 #159
cieslak123: Powiedzcie mi, w jakim klubie Mourinho (poza Interem) miał dobrą atmosferę i nie wyleciał z niej z hukiem? Wszędzie była drużyna najemników, a ostatnie kilka lat to drużyny murarzy.
» 11 lutego 2018, 16:21 #158
atos1987: Dzis wywozimy 1 pkt.
» 11 lutego 2018, 16:19 #157
SweetDarkness: Wszyscy jadą po majtach Jessemu, a tylko On i Martial próbują grać klepę z pierwszej z Sanchezem.
» 11 lutego 2018, 16:19 #156
Extratime: Panie Portugalczyk, dawaj nam Shawa. Nie wiem, co ten chłopak wyprawia na treningach, że Jose ciągle go pomija. Tak czy inaczej, kiedy już gra to prezentuje się, moim zdaniem, lepiej niż Ashley.
» 11 lutego 2018, 16:18 #155
Fenek: Ja bym jednak wystawił Pogbę za Lingarda na ŚPO, Carrasa do środka. Jak do 70 min nic by się nie zmieniło w grze francuza dałbym Matę za Paula. Niestety zestawienie środka w postaci Matic Carrasa pewnie uśpiłoby naszą pomoc na amen.
» 11 lutego 2018, 16:17 #154
Mistrz1908: Pogba i Lingard nieswoi dzisiaj , z Matriala może coś bedzie na tym PP , ale środka pola jak w meczu z Tottenhamem niestety nie mamy. Ciekawe od czego to wszystko zależne jest. W meczu ze Stoke Pogba był wszędzie i robił wszystko idealnie , a dzisiaj wygląda jakby ktoś w integerze mu zmienił szybkość z 100% na 30 %. Do tego te jego podania jakbym miał kij w dupie.
» 11 lutego 2018, 16:16 #153
SweetDarkness: Druga będzie lepsza, jak zawsze!
» 11 lutego 2018, 16:16 #152
scorpion7777: Co z tym samolotem??a może takie hasło: MIERZYCIE W WIELKIE TROFEA A WASZA GRA JEST BLISKA 0!! Panowie co myślicie może nasi w końcu się ogarna?
» 11 lutego 2018, 16:16 #151
maly1394: myślę że mogą mieć problem z przeczytaniem po polsku ;)
» 11 lutego 2018, 16:18 #150
Mistrz1908: Czuje sie jakbym oglądał drużyne Fergusona w sezonie 2010/2011
» 11 lutego 2018, 16:13 #149
Karolsanchez: Ile lat jeszcze mamy czekać na widowiskową, emocjonującą grę w piłkę diabłów no pytam się ile ?? Od bardzo dawna tylko człowiek się łudzi że będzie lepiej a tu ciągle klops.
» 11 lutego 2018, 16:12 #148
cieslak123: Tak, Pogba cienki i nigdy nic nie grał. Jakoś każdy grał dobrze przed przyjściem do tego klubu. Po prostu wypalony trener Dinozaurinho i zła atmosfera w klubie. Przypomina to bardziej drużynę najemników, niż zgraną ekipę.

Dinou jednak mimo to dostał nowy kontrakt :)
» 11 lutego 2018, 16:11 #147
RedsFan: Zgranie i checi to jest to czego im brakuje. Mourinho musi to zmienic nie moze ich klepac po plecach i wypuszczac co mecz w podstawowej 11.
» 11 lutego 2018, 16:16 #146
Sheep: Nasza 10 jest lingard, gdzie on jest? jego nigdzie nie ma.
» 11 lutego 2018, 16:11 #145
cieslak123: jest tu, w serduszku Jose Budowniczego.
» 11 lutego 2018, 16:12 #144
BajtiMU: Spokojnie.Przecież to było do przewidzenia,że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem,tak jak ostatni mecz.Newcastle gra z duzym zaangazowaniem,podkrecimy tempo w drugiej połowie i wpadnie piłka do siatki.
» 11 lutego 2018, 16:10 #143
DevoMartinez: Problem to to, ze wolno sie zawodnicy przemieszczaja dopilek przy rozegraniu od obrony, Pogba i Matic truchatja na pozycje i nie ma szans zeby tak oderwali sie od swoich plastrow wiec pilka konczy u bocznych obroncow i laga do przodu, ew pilka konczy u De Gei i tez laga. Za malo ruchu w srodku pola.
» 11 lutego 2018, 16:09 #142
kujawa: co za spektakl , cieszmy się grą naszych ;) Jeszcze długo taka będzie. Jak to możliwe, że każdy mecz jest tak strasznie wymęczony. Każdy gra z United jak równy z równym. jak to możliwe.
» 11 lutego 2018, 16:09 #141
cieslak123: To akurat fakt, że jak Lukaku ma piłkę przy nodze, to ta mu odskakuje na lewo i prawo i on sam pogarbiony próbuje wytiptopować kroki i zasłania się ciałem, bo inaczej by piłkę raz, dwa stracił, a podania też wołają o pomstę do nieba.


Jaki jest sens umieszczania Martiala na prawym skrzydle? Zwłaszcza, że gramy systemem autobusowym (Taktyka Dinozaurinho) i nie ma szybkiej gry, więc po każdym podaniu doskakuje do niego 2-3 zawodników.

Dinou i ta jego koncepcja.
» 11 lutego 2018, 16:09 #140
Wawrzu: Co wy bredzicie. Lukaku we wszystkich aspektach wypada więcej niż dobrze: idealnie gra na ścianę i odgrywa z pierwszej piłki, dobrze rozgrywa, wygrywa przebitki i powinien mieć asystę u Martiala. Jedyne do czego można się przyczepić w jego grze to wykończenie akcji, niedopuszczalne jest żeby napastnik na tym poziomie poprawiał sobie trzy razy piłkę przed strzałem. Tu wydaję mi się że odpowiada za to brak pewności siebie.
» 11 lutego 2018, 16:09 #139
Batigol222: Kiepska technika, całkowity brak dryblingu, nieumiejętność gubienia krycia. To nie jest napastnik na miarę United: w takim Bayernie/Barcelonie/PSG albo nawet Atletico mógłby być co najwyżej zmiennikiem dla podstawowego ŚN.
» 11 lutego 2018, 16:14 #138
Simon1990: Rzadko się wypowiadam no, ale nie mogę już wytrzymać. Od początku pobytu u nas - Pogba nie gra nic. Kilka świetnych meczów, reszta słabych - noi opinia, że zawodnik ma potencjał, gra nieźle. Tylko co z tego ? Rozumiem jakby ten zawodnik walczył, łapał kartki, faulował - pokazywał, że mu zależy. Pogba natomiast jedyne co robi to parafrazując klasykę - "stroi głupie miny i zmienia fryzurki ". Wolę Lingarda, który jest dużo słabszym piłkarzem, ale pokazuje że chce niż Pogbę - wielki talent, który ma problem z walczeniem o piłkę, którą przed chwilą stracił. A trzeba przypomnieć, że ten transfer z prowizjami kosztował nas 120 mln. Dla mnie to dramat
» 11 lutego 2018, 16:08 #137
RuudVN: dla mnie dramat to czytać takie komentarze
» 11 lutego 2018, 16:10 #136
pbskarpy: Co za idiotyzm?! Skoro uwazasz, ze Lingard jest duzo slabszy to jaki jest w takim razie Pogba? I jak to sie ma do twojego wpisu?
» 11 lutego 2018, 16:12 #135
jesse: No powiedzieć, że wygląda to kiepsko to nic nie powiedzieć... Pogba w pierwszych 15 minutach stracił każdą piłkę, której dotknął. Na szczęście później było lepiej i chyba ze 4x zagrał celnie.
» 11 lutego 2018, 16:08 #134
robertbham: Jang z lingardem powinni zakończyć już ten mecz, a pogba też jest bliski. Mourinho się będzie upierał z tym pogbą że to zawodnik box to box, no zwłaszcza z jego człapaniem.
» 11 lutego 2018, 16:08 #133
JkaPumbaTkiShab: na skysports mowili ze Pogba z kontuzja gra dlatego taki nieswoj
» 11 lutego 2018, 16:08 #132
dlabigt23: wkoncu zbliza sie LM i wazne mecze wiec bardzo mozliwe :D
» 11 lutego 2018, 16:10 #131
Domelo: Żenująca pierwsza połowa, jak tak będziemy grać to możemy pomarzyć o pierwszej 4.
» 11 lutego 2018, 16:07 #130
primasort: Od transferu Sancheza Pogba gra masakrycznie,ciekawe czy to zbieg okoliczności czy tygodniówka AS podrażniła jego wybujałe ego.
» 11 lutego 2018, 16:07 #129
golinek3: coraz fajniej to wyglada, chłopy sie zgrywają, ale jeszcze długa droga przed nami. Żeby dopiero w 31 minucie była pierwsza obrona przez bramkarza Newcastle. Żeby z tych niezłych akcji chociaż strzały były, to moze w końcu by coś wpadło. Nic to, może w drugiej połowie
» 11 lutego 2018, 16:06 #128
kckMU: Mam wrażenie, że obrona Newcastle mimo swoich liczb (36 straconych goli) nie jest ciężka do naruszenia. Nie mają nic wspólnego ze stawianiem autobusu i chcą grać w piłkę. Nasz atak nie potrafi na razie zagrać nic ciekawego i to jest duży problem.
» 11 lutego 2018, 16:06 #127
Devil156PL: Wyjaśni mi ktoś dlaczego Alexis więcej biega ,niż cała reszta drużyny ? tylko u niego widzę jakieś zaangażowanie .
» 11 lutego 2018, 16:06 #126
scorpion7777: Kto się składa na samolot z transparentem nad Old Trafford z napisem po angielsku: grać,biegać,walczyć albo wyp....TORCIDA UNITED MYSLOWICE RULES??
» 11 lutego 2018, 16:06 #125
Domestos: Pogba do zmiany i będzie dobrze.
» 11 lutego 2018, 16:05 #124
Vamp: Po niektórych zagraniach człowiek ma ochotę przełączyć kanał i wyjść...
» 11 lutego 2018, 16:05 #123
Fenek: Albo Pogba za Lingarda na rozegranie a na ŚP Carras. Albo Mata za Lingarda na ŚPO.
Tak czy inaczej Pogba na ŚP to marnowanie tego zawodnika.
» 11 lutego 2018, 16:05 #122
RedsFan: Niestety ale Pogba w ogole nie pokazuje ze mu sie chce, wiec zmiana pozycji zbytnio nie pomoże.
» 11 lutego 2018, 16:07 #121
RedsFan: Pogba i Lukaku mogli by teraz trenować biegi, sa oboje za wolni do tej druzyny. Jezeli chodzi o Young wiekszosc tu ma racje ostatnio Shaw gra zdecydowanie lepiej.
» 11 lutego 2018, 16:05 #120
Fenek: Powiem więcej, Shaw i Sanchez ostatnio zaczynali się dogadywać na boisku. Nie wiem jaki jest sens co chwila wpuszczać "średniego" Younga który oprócz wrzutek niczego więcej nam nie daje. Lepiej budować zgranie na linii Sanchez Shaw + ogrywać anglika.
» 11 lutego 2018, 16:07 #119
RedsFan: No wlasnie wrzutki to jest to co Show musi dopracowac.
» 11 lutego 2018, 16:09 #118
lukiton0589: Oj wesoło będzie w Sevilli. Sevilla gra w kratkę ale ambicja przewyższa nasz klub o kilka klas.
» 11 lutego 2018, 16:05 #117
dlabigt23: nie mamy srodka pola ... Drewniany Matic ktory nieumie dosyc dobrze rozgrywac i Pogba ostatnio cos w slabej formie . Potrzeba nam koniecznie wzmocnien w tej strefie boiska ...
» 11 lutego 2018, 16:04 #116
RuudVN: niektóre nicki na tej stronie widzę tylko w czasie meczu i jak nam nie idzie
» 11 lutego 2018, 16:04 #115
mateusz194: lukaku dziś porażka moja babcia jest bardziej zwrotna niż ta pokraka
» 11 lutego 2018, 16:03 #114
Domelo: A reszta gra wyśmienicie tak? Wszyscy oprócz naszego bramkarza grają tragicznie.
» 11 lutego 2018, 16:05 #113
Batigol222: Niewykluczone, że Twoja babcia ma też lepszą technikę;) Ale co zrobić, skoro Mourinho założył, że "mistrzostwo wygrywa się w meczach z słabszymi drużynami" i postanowił wydać 90 baniek na napastnika, który gwarantuje to, że paręnaście razy w sezonie poprzepycha obrońców słabszych zespołów i właduje te plus minus 20 bramek w PL.
» 11 lutego 2018, 16:18 #112
Luke88: Carrick za Pogbę!
» 11 lutego 2018, 16:02 #111
lukiton0589: Juz raz Jose tego parodyste pogbe zdjął. Dziś liczę na dokładnie to samo. Do tego wędka dla kopiacego się po czole Lingarda i może wygramy.
» 11 lutego 2018, 16:02 #110
Snakus: United gra strasznie wolno i przewidywalnie.
» 11 lutego 2018, 16:02 #109
maly1394: Bardzo mnie dziwi zachowanie niektórych naszych zawodników np Pogby. Ten brak zapału i zaangażowania jest tak dołujący i żenujący że aż w oczy szczypie.

Ci zawodnicy robią to co kochają (grają w piłkę), w jednym z największych klubów świata. Zarabiają bardzo dużo pieniędzy, o których 90 % społeczeństwa może pomarzyć, a swoim zaangażowaniem i zapałem dorównują pracownikowi na linii który 8 godzin wkręca śrubki. ( z całym szacunkiem) Moim zdaniem tacy gracze nie nadają się do gry na tak wysokim poziomie.
» 11 lutego 2018, 16:01 #108
panlemon: W punkt ! Mam podobne spostrzeżenia. Nikt nie odmawia im umiejętności, jednak aspekty wolicjonalne leżą i dłużej się tego ukryć nie da. Nie odważę się rozstrzygnąć, bo sam nie jestem pewien, czy to ogólna „choroba” współczesnej piłki pełnej graczy celebrytów - najemników czy to kwestia tego jak mentalnie potrafi pokierować nimi menadżer.
Ps. Mimo dotychczasowej mizerii przez 45 minut, liczę na zwycięstwo. GGMU
» 11 lutego 2018, 16:11 #107
maly1394: Myślę, że w drużynie brakuje lidera. Takiego jak Roy Keane, Cantona, Vidic itd. To widać w każdym meczu. Nikt nie bierze odpowiedzialności, nikt nie kieruje drużyną. Obawiam się też, że niestety Sanchez powoli dostosuje się do poziomu reszty drużny (obym sie mylił), narazie jest na fali wznoszącej bo jest krótko i chce sie pokazać z jak najlepszej strony.
Jednym słowem potrzeba nam dobrego kapitana, ale narazie nie widzę nikogo stosownego w tej drużynie i bardzo nad tym ubolewam.
» 11 lutego 2018, 16:29 #106
Luke88: Carrick za Pogbę!
» 11 lutego 2018, 16:01 #105
JasnaLiryka: Niedokładność podań i ogólnie to jest szok....
» 11 lutego 2018, 16:00 #104
Lopak5: Mata na drugą połowę.
» 11 lutego 2018, 15:58 #103
Fenek: Mike ma więcej szczęścia niż umiejętności...
» 11 lutego 2018, 15:58 #102
BartkoGGMU: nie da się na to patrzeć. Katastrofa.
» 11 lutego 2018, 15:58 #101
DjTED: To nie patrz trollu
» 11 lutego 2018, 16:05 #100
BartkoGGMU: Jeżeli nie widzisz co się dzieje i uważasz, ze gramy dobrze to albo się oszukujesz, albo jesteś ślepy. Gramy okropny futbol.
» 11 lutego 2018, 16:10 #99
scorpion7777: Żygowina nie mecz...!
» 11 lutego 2018, 15:57 #98
Luke88: Martial się w Lukaku bawi

W sumie ciekawe czy to będzie jeden z tych meczy, w którym bramkarz gra mecz życia, bo się zapowiada
» 11 lutego 2018, 15:56 #97
DjTED: Lukaku gra dziś świetnie
» 11 lutego 2018, 15:54 #96
ReDevil07: Tez tak uważam, najlepszy na boisku.
» 11 lutego 2018, 15:59 #95
RuudVN: niektórym się zdaje, że przeciwnik wychodzi na boisko tylko po to, żeby przegrać
Newcastle gra bardzo ambitnie i w 60min popadają
» 11 lutego 2018, 15:54 #94
mateusz194: boże czemu tego nie strzelił dziś gramy daremnie jak widać
» 11 lutego 2018, 15:53 #93
Micci: no tak.....
» 11 lutego 2018, 15:52 #92
Fenek: Panie, no jak tak będziemy grać to nic nie ugramy...
» 11 lutego 2018, 15:52 #91
dzilu96: Jak nasi turbo-atakujący nie wykorzystują takich sytuacji jak Martial teraz, to może być problem zdobyć tu przewagę
» 11 lutego 2018, 15:52 #90
jassaj: Martial....
» 11 lutego 2018, 15:52 #89
RedsFan: Wkoncu piekna akcja Matic zwracam honor :)
» 11 lutego 2018, 15:51 #88
2Fast4You: Ajajajaj
» 11 lutego 2018, 15:51 #87
Bylak: Żenujący styl i rażąca nieporadność ciąg dalszy
» 11 lutego 2018, 15:51 #86
scorpion7777: Nie da się na to patrzeć :/ dno!! Cóż za ofensywny football normalnie miazga
» 11 lutego 2018, 15:51 #85
Fenek: Pogba musi grać wyżej, dziś powinien być na miejscu Lingarda. Inaczej nie ma z niego żadnego pożytku.
» 11 lutego 2018, 15:51 #84
JasnaLiryka: Co ten Pogba....jakiś taki nie dokładny :/ bez animuszu
» 11 lutego 2018, 15:49 #83
lukiton0589: Gorzej bezproduktywnego środka pola jak Matic pogba Lingard to już nie da się wystawić
» 11 lutego 2018, 15:49 #82
shovit12: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 15:48

Pogba jest profesjonalista na ławce rezerwowych, a w meczu piaskownica
» 11 lutego 2018, 15:48 #81
loczek1986: Niesamowite że im się aż tak bardzo nie chce..
» 11 lutego 2018, 15:47 #80
kris8711: Czuję się jakbym oglądał United Van Gaala...
» 11 lutego 2018, 15:47 #79
GGMU1: co ten Pogba chodzi sobie po boisku
» 11 lutego 2018, 15:47 #78
franek95: miałem pisać, widać że mu się nie chce -_-
» 11 lutego 2018, 15:48 #77
Quahadron: Pogba truchta jakby wiara mu nie pozwalała na więcej..
» 11 lutego 2018, 15:45 #76
tomekwietniu: Panowie nie mogę oglądać gdzie rzeczywiście gra Martial?
» 11 lutego 2018, 15:44 #75
dlabigt23: na prawej jednak ...
» 11 lutego 2018, 15:45 #74
RedsFan: Na prawej, ale czesto schodzi na lewa i z tamtad do srodka :)
» 11 lutego 2018, 15:45 #73
tomekwietniu: Dzięki za szybką odpowiedź
» 11 lutego 2018, 15:48 #72
dlabigt23: nasza nieporadnosc w ataku ... podania do nikogo czasem... masakra
» 11 lutego 2018, 15:39 #71
dlabigt23: co ten Pogba .... mogl grac do rpzodu Sanchezowi a nie za plecy ...
» 11 lutego 2018, 15:37 #70
iMarMU: No latem Manchester musi kupić jeszcze 9 takich piłkarzy jak Sanchez i będzie może lepiej ;)
» 11 lutego 2018, 15:37 #69
Karolsanchez: Podpinam się, tylko Sanchez gra i potrafi grać szybką piłę reszta to wolne nie biegające żółwie!!
» 11 lutego 2018, 15:39 #68
bedajaja: Ogląda ktoś mecz na weeb.tv? Wam obraz też tnie?
» 11 lutego 2018, 15:36 #67
franek95: u mnie ok
» 11 lutego 2018, 15:47 #66
bedajaja: u mnie wszystko działa oprócz C+, lipa ;/
» 11 lutego 2018, 15:51 #65
RuudVN: Alexis to jest jakość, każdy kontakt z piłką to potwierdza
» 11 lutego 2018, 15:35 #64
RedsFan: Duzo strat Maticia jak narazie niepewnie gra.
» 11 lutego 2018, 15:34 #63
2Fast4You: Ja wiem że to dopiero początek ale dramat na razie, Young, Pogba :x Martial na prawej, nie no chciałem Alexisa ale nie kosztem mojego kochanego Tonego :(
» 11 lutego 2018, 15:32 #62
Bylak: 15 minut meczu, 0 strzałów:d
» 11 lutego 2018, 15:30 #61
Michal1997: Czy MU gra tym samym składem co przeciwko Tottenhamowi?
» 11 lutego 2018, 15:30 #60
maly1394: To co gra dzisiaj Pogba przez te 15 minut to jest katastrofa. Po pierwsze w ogóle nie biega praktycznie nic, niedokładne podania... jednym słowem masakra.
» 11 lutego 2018, 15:29 #59
arczibald: Po 10 minutach Pogba najgorszy:) czemu my nie potrafimy grać po ziemi tylko laga na lukaku?
» 11 lutego 2018, 15:29 #58
lukiton0589: Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie podsumowując grę pogby
» 11 lutego 2018, 15:30 #57
SiYamabushi: New gra po ziemi a Mun świece wali trochę to żałosne....
» 11 lutego 2018, 15:27 #56
lukiton0589: Pogba i Matic dno. Latem potrzebne 2 transfery do środka pola bo Pogba i Matic to dwie kłody.
» 11 lutego 2018, 15:27 #55
iMarMU: Ale cisną chłopaki. Tylko szkoda ze nie Man United ;)
» 11 lutego 2018, 15:26 #54
RedBoch: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2018 15:26

Kupowanie Sancheza zeby gral na ls to jakis zart. Widac ze Martial na prawej stronie się slabo czuje i nie daje tego co na lewej stronie. Mou mowi ze Sanchez moze grac wszedzie, to czemu gra tam gdzie mamy obsadzona pozycje, a nie tam gdzie jest problem? Wiekszosc kariery na prawej stronie spędził, a u nas i tak musi grac na lewej.
» 11 lutego 2018, 15:25 #53
Batigol222: Sanchez grał na prawej w Barcelonie wtedy, gdy Guardiola bawił się w ustawienie z Messim jako "fałszywym napastnikiem", czyli stosunkowo rzadko. Poza tym, grał głównie na lewej stronie, tak samo jak później w Arsenalu. Pod względem umiejętności przewyższa Martiala od klasę, więc głupio byłoby, gdyby Mourinho chciał ograniczać potencjał lepszego lewego skrzydłowego po to, żeby gorszy lewy skrzydłowy mógł się wykazywać...
» 11 lutego 2018, 16:20 #52
Mattias: Beka z tych co myśleli że Alexis tu przychodzi by grać na prawej flance.
» 11 lutego 2018, 15:24 #51
Fenek: Niewyobrażań sobie bramki MU bez Dawida.
» 11 lutego 2018, 15:24 #50
artix206: Wie ktoś dlaczego nie ma w ostatnim czasie linków do meczu na meczyki p?
» 11 lutego 2018, 15:21 #49
limak0007: zrezygnowali z tej opcji, juz nie bedzie. polecam teraz mecze24
» 11 lutego 2018, 15:25 #48
stasiu669: wirtualnemedia.pl/m/artykul/meczyki-pl-rezygnuja-z-linkow-do-pirackich-transmisji-sportowych-stawiaja-na-newsy-i-spolecznosc
» 11 lutego 2018, 15:26 #47
artix206: dzięki!
» 11 lutego 2018, 15:38 #46
Fenek: Kolejny niewidomy arbiter? Stał ze 3 metry od martiala.
» 11 lutego 2018, 15:21 #45
GGMU1: no United wygrajcie i pieniążki będą w mojej kieszeni :D
» 11 lutego 2018, 15:16 #44
EmilCioran: Nasza ławka jeśli chodzi o graczy ofensywnych wygląda bidnie.
» 11 lutego 2018, 15:13 #43
Devil88: Znowu Martial na prawej stronie....