Młodzieżowa Liga UEFA: Manchester United w 1/8 finału

» 8 lutego 2018, 08:52 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United pokonał w Belgradzie FK Brodarac i zapewnił sobie awans do 1/8 finału Młodzieżowej Ligi UEFA.
» Manchester United pokonał FK Brodarac w Młodzieżowej Lidze UEFA
Podopieczni Nicky’ego Butta prowadzenie objęli w 19. minucie spotkania, kiedy to do siatki trafił Indy Boonen, pokonując bramkarza gospodarzy mocnym strzałem.

W 30. minucie było już 2:0 dla młodych Czerwonych Diabłów. Po dośrodkowaniu Tyrella Warrena do własnej bramki piłkę głową skierował Mihajlo Ivancevic.

Mecz w Belgradzie odbywał się w trudnych warunkach, na sztucznej murawie. FK Brodarac prezentował bardzo fizyczny futbol, ale zawodnicy Manchesteru United dzielnie im się przeciwstawili.

Piłkarze z Old Trafford rywala w 1/8 finału Młodzieżowej Ligi UEFA poznają w piątek 9 lutego.