PL2: West Ham znów lepszy od United

» 8 stycznia 2018, 22:24 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Manchester United przegrał 0:3 poniedziałkowe spotkanie z West Hamem w ramach Premier League 2. Było to już szóste ligowe niepowodzenie Czerwonych Diabłów w tym sezonie.
» Drużyna Manchesteru United pozostaje w strefie spadkowej Premier League 2
W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na obiekcie Leigh Sports Village nie oglądali bramek. Jedynym wartym odnotowania incydentem w tej części gry była żółta kartka, którą w ekipie gości obejrzał Olatunji Akinola.

Po przerwie wydarzenia potoczyły się po myśli Młotów. Najpierw na listę strzelców wpisał się Grady Diangana, który pojawił się na murawie na drugą połowę.

Chwilę później z boiska za zagranie zbyt wysoko uniesioną nogą wyleciał obrońca United, Luca Ercolani.

West Ham zdołał wykorzystać przewagę liczebną i dołożył dwa kolejne gole. Najpierw Theo Richardsona pokonał Toni Martinez, a wynik ustalił Martin Samuelsen.

Małym pocieszeniem dla fanów gospodarzy mógł być debiut Angela Gomesa na poziomie rezerw. Angielski pomocnik pojawił się na boisku w 70. minucie.

Po tej porażce Manchester United wciąż zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem United będzie zajmujący trzecią lokatę Arsenal.