Statystyki: Leicester City - Manchester United 2:2

» 23 grudnia 2017, 23:06 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United nie wywiózł kompletu punktów z wyjazdowego spotkania z Leicester City (2:2), choć jeszcze w doliczonym czasie gry prowadził z Lisami i grał w przewadze. Bohaterem gospodarzy został Harry Maguire, który wpisał się na listę strzelców w ostatniej sekundzie meczu.
» Juan Mata w meczu z Leicester dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa
Wynik rywalizacji na King Power Stadium otworzył w pierwszej połowie Jamie Vardy. Manchester United odpowiedział trafieniem Juana Maty. Po przerwie Hiszpan zdobył swojego drugiego gola, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy.

Manchester United po remisie z Leicester traci do pierwszego Manchesteru City już 13 punktów. Oto najważniejsze statystyki sobotniego meczu.

LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED 2:2 (1:1)
Posiadanie piłki: 49,8% – 50,2%
Strzały łącznie: 11 – 19
Strzały celne: 3 – 6
Strzały niecelne: 3 – 9
Strzały zablokowane: 5 – 4
Celność podań: 79,3% – 82,7%
Rzuty rożne: 4 – 6