Man Utd - Leicester 2:0. Reakcje piłkarzy w social media

» 27 sierpnia 2017, 11:06 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Humory dopisują piłkarzom Manchesteru United po trzecim ligowym zwycięstwie z rzędu. Czerwone Diabły w sobotę pokonały Leicester City 2:0. Gracze United chętnie komentowali wygraną w mediach społecznościowych.
» Manchester United pokonał Leicester City 2:0 w 3. kolejce Premier League
Bohaterami meczu na Old Trafford byli rezerwowi – Marcus Rashford i Marouane Fellaini, którzy weszli na boisko w drugiej połowie i odmienili losy spotkania, wpisując się na listę strzelców.

– Dobry występ drużynowy – napisał Marcus Rashford. Marouane Fellaini stwierdził: – Dobre zwycięstwo. Cieszę się, że trafiłem.

Juan Mata po meczach z West Hamem i Swansea City prosił o odpowiednio jeszcze 37 i 36 takich występów. Po starciu z Leicester napisał: – Wiem, że wszyscy czekaliście na to... 35.

David de Gea w meczu z Lisami znów nie musiał wyciągać piłki z siatki. – 3 kolejne punkty, 3 zwycięstwa, 3 czyste konta. To jest Manchester United – napisał hiszpański bramkarz.

Teraz piłkarzy Czerwonych Diabłów czeka przerwa w ligowym graniu i wyjazdy na zgrupowania reprezentacji. Kolejnym rywalem drużyny Jose Mourinho będzie Stoke City (9 września).