Statystyki: FK Rostów - Manchester United 1:1

» 9 marca 2017, 21:04 - Autor: Rio5fan - źródło: SkySports.com
Czwartkowe spotkanie FK Rostów z Manchesterem United zakończyło się remisem 1:1, mimo prowadzenia Czerwonych Diabłów do przerwy.
» Manchester United zdołał wywieźć remis z Rostowa
W pierwszej połowie bramkę dla United strzelił Henrich Mychitarian wykorzystując znakomite dogranie Zlatana Ibrahimovicia. Po zmianie stron wyrównał jednak Aleksandr Bukharov i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra.

Oto najważniejsze liczby charakteryzujące czwartkową potyczkę na Stadion Olimp-2 w Rostowie.

FK ROSTÓW – MANCHESTER UNITED 1:1 (0:1)
Posiadanie piłki: 49,1% – 50,9%
Strzały łącznie: 9 – 9
Strzały celne: 5 – 2
Strzały niecelne: 3 – 4
Strzały zablokowane: 1 – 3
Celność podań: 59,8% – 61,2%
Rzuty rożne: 2 – 4