Wypożyczenia: Zwycięski debiut Joe Rileya w Sheffield

» 14 lutego 2017, 00:22 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Za nami kolejna odsłona zmagań na piłkarskich boiskach całej Europy, co stanowi dobrą okazję, by przyjrzeć się poczynaniom zawodników wypożyczonych z Manchesteru United.
» Joe Riley doczekał się debiutu w barwach klubu z Bramall Lane
Bardzo słaby mecz rozegrała Granada, która zakończyła spotkanie z Eibarem porażką 0:4. Andreas Pereira znalazł się w podstawowym składzie na ten mecz i przebywał na murawie 57 minut. Podopieczni Lucasa Alcaraza nie byli jednak w stanie zagrozić wyżej notowanemu rywalowi, co przełożyło się na słabą ocenę również dla wypożyczonego z Manchesteru United pomocnika.

Eibar - Granada 4:0
Andreas Pereira: 57 minut
Ocena WhoScored: 6.3/10
Ocena Marki: 0/3 (skala ocen 0-3)
Ocena AS: 0/3 (skala ocen 0-3)

------------------------------------------------------------

Spotkanie Sunderlandu, podobnie jak przed tygodniem, zakończyło się wynikiem 4:0. Tym razem jednak to Czarne Koty znalazły się w roli pokonanych, gdyż musiały uznać wyższość Southampton. Podobnie jak w przypadku Andreasa Pereiry, Adnan Januzaj dopasował się poziomem gry do swoich kolegów i nie zdołał rozwinąć skrzydeł w akcjach zaczepnych. Reprezentant Belgii spędził na placu gry pełne 90 minut.

Sunderland - Southampton 0:4
Adnan Januzaj: 90 minut
Ocena WhoScored: 5.8/10
Ocena SkySports: 5/10

Piątej ligowej porażki w tym sezonie doznał Eintracht Frankfurt, który uległ na wyjeździe Bayerowi Leverkusen 0:3. Na swój powrót do gry po kontuzji nadal czeka Guillermo Varela.

Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 3:0
Guillermo Varela: w trakcie leczenia urazu

Kolejny mecz w barwach Aston Villi rozegrał Sam Johnstone. Angielski bramkarz musiał przełknąć gorycz porażki, gdyż jego zespół przegrał u siebie z Ipswich Town 0:1. 23-latek tym razem jednak nie zawinił przy utracie bramki.

Aston Villa - Ipswich Town 0:1
Sam Johnstone: 90 minut
Ocena WhoScored: 5.9/10

Debiut w barwach Sheffield United zaliczył Joe Riley, który pojawił się na murawie w końcowych minutach rywalizacji z Peterborough. The Blades wygrali ten mecz 1:0.

Peterborough - Sheffield United 0:1
Joe Riley: 5 minut