Diabły na wypożyczeniu

» 12 grudnia 2005, 19:00 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Podczas, gdy nasze gwiazdy pierwszego składu "błyszczały" w meczu z Evertonem, tymczasowe drużyny Diabełków także nie radziły sobie najlepiej.
» Manchester United
Liam Miller po raz pierwszy doznał smaku porażki na Elland Road, gdzie Leeds przegrała 1-0 z Cardiff City. Irlandczyk zagrał całe 90 minut w drużynie Pawi, która spadła na 4 miejsce w Championship.

David Jones zagrał 90 minut, gdy Preston podejmowało Derby. Dzięki kontrowersyjnemu rzutowi karnemu w końcówce spotkania, mecz zakończył się z wynikiem 1-1, a Preston zostało na 8 miejscu.

Drużyna Bena Fostera, Watford strzeliła bramkę w ostatniej minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1-1, a zespół nadal zajmuje 3 miejsce w Championship.

Phil Picken wystąpił po raz drugi w tym tygodniu w podstawowym składzie dla Chesterfield, które zremisowało 1-1 z Brentford w sobotę. Drużyna Picken'a zajmuje 7 miejsce w League One.

Wejście Davida Belliona w 60 minucie spotkania nie pomogło West Hamowi zdobyć punkt w meczu z Blackburn na Ewood Park. Młoty doznały porażki 3-2 i zostają na 9 miejscu w Premiership.

Chris Eagles wszedł na ostatnie 20 minut w meczu z Hull City. Drużyna Chris'a, Sheffield Wednesday, przegrała 1-0. Porażka sprawia, że Sheffield znajduje się jedno miejsce nad strefą spadkową.

Eddie Johnson był niewykorzystanym rezerwowym w meczu, w którym jego drużyna, Crewe Alexandra, przegrała z Norwich City 1-2. Zespół Eddiego znajduje się teraz na przedostatnim miejscu w Championship.

Tom Heaton był niewykorzystanym rezerwowym Swidonu, który zremisował 2-2 z Oldham. Colin Heath nie był uwzględniony w składzie Swidonu.

Jonathan Spector nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych Charltonu, który wygrał 2-0 z Sunderlandem na the Valley. Drużyna Alan'a Curbishley'a zajmuje 11 miejsce w Premiership.

Zapraszamy do naszej galerii, w której znalazło się 28 fotek z ostaniego meczu ligowego przeciwko Evertonowi. Miło nam również oznajmić, że w naszej galerii znajduje się już ponad 1000 zdjęć!