Oceny pomeczowe: Manchester United - Hull City 2:0

» 11 stycznia 2017, 06:51 - Autor: Bart - źródło: MEN, DevilPage.pl
Podopieczni Jose Mourinho odnieśli we wtorkowy wieczór swoje 9. zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach. W pierwszym meczu półfinałowym EFL Cup Manchester United pokonał Hull City 2:0 po bramkach Juana Maty i Marouane'a Fellainiego. Oto noty piłkarzy Czerwonych Diabłów wystawione przez dziennikarzy Manchester Evening News i użytkowników DevilPage.pl.
» Kto według Was był Zawodnikiem Meczu?
David de GeaDavid de Gea
Zaliczył kilka rutynowych obron w pierwszej połowie. Druga odsłona meczu była praktycznie bezrobotna dla Hiszpana.
MEN: 6 DevilPage.pl: 6.97

Antonio ValenciaAntonio Valencia
Lewą nogą prawie wypracował gola dla Paula Pogby w pierwszej połowie. Prawą natomiast dośrodkował piłkę w pole karne, po czym padła bramka Juana Maty.
MEN: 7 DevilPage.pl: 7.34

Phil JonesPhil Jones
Pierwszy raz w tym sezonie został sparowany ze Smallingiem, jednak wydaje się, że mu to nie przeszkadzało, tak samo jak gra na lewej stronie obrony. Komfortowy wieczór Anglika.
MEN: 7 DevilPage.pl: 6.95

Chris SmallingChris Smalling
Nie tak czujny jak Jones, jednak nabrał pewności w miarę upływu czasu. Nie miał dużo pracy w defensywie, szybko wyprowadzał piłki do przodu.
MEN: 7 DevilPage.pl: 6.85

Matteo DarmianMatteo Darmian
Bardzo dobre podanie z 2. minuty meczu do Maty, który mógł strzelić wtedy gola. Bronił dobrze przeciwko głównemu zagrożeniu Hull - Snodgrassowi.
MEN: 7 DevilPage.pl: 6.88

Ander HerreraAnder Herrera
Cichy, lecz bardzo dobry mecz Andera. Naciskał na Hull, jak zawsze szybki i zwinny z piłką.
MEN: 7 DevilPage.pl: 7.27

Paul PogbaPaul Pogba
Dyrygował linią pomocy. Jedno fantastyczne podanie do Rooneya, które nie zakończyło się niestety bramką. Zaliczył też piękne uderzenie z wolnego, niestety w słupek.
MEN: 8 DevilPage.pl: 7.32

Juan MataJuan Mata
Najlepszy zawodnik United w pierwszej połowie. Był wszędzie, nękając defensywę Hull. Jego bramka po przerwie nie była zaskoczeniem.
MEN: 8 DevilPage.pl: 8.27

Wayne RooneyWayne Rooney
W poszukiwaniu swojej 250. bramki dla United, nie mógł się odnaleźć na boisku w pierwszej połowie. Miał jedną bardzo dobrą okazję do zdobycia gola po przerwie, ale spudłował. Pierwszy opuścił boisko.
MEN: 5 DevilPage.pl: 6.66

Henrich MychitarianHenrich Mychitarian
Powinien strzelić w pierwszej połowie, po zagraniu od Maty w polu karnym. Zaliczył kilka udanych rajdów na połowie rywali.
MEN: 6 DevilPage.pl: 6.95

Marcus RashfordMarcus Rashford
Kilka drobnych i niegroźnych strzałów w pierwszej połowie. Pracował ciężko, ale nie zdołał zaimponować w ofensywie.
MEN: 6 DevilPage.pl: 6.33