Statystyki: Manchester United - Stoke City 1:1

» 2 października 2016, 15:08 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował pierwszy mecz w sezonie 2016/2017 w Premier League. Czerwone Diabły na Old Trafford nieoczekiwanie zgubiły punkty ze Stoke City (1:1). Najpierw prowadzenie gospodarzom dał w 69. minucie Anthony Martial, a nieco ponad dziesięć minut później stan rywalizacji wyrównał Joe Allen.
» Bramka Anthony'ego Martiala nie wystarczyła, aby pokonać Stoke City
Manchester United w starciu z The Potters był niezwykle aktywny pod bramką gości i oddał łącznie 24 strzały. Świetną dyspozycję w bramce Stoke zaprezentował jednak bramkarz Lee Grant. Oto najważniejsze statystyki meczu z ekipą Marka Hughesa.

MANCHESTER UNITED – STOKE CITY 1:1 (0:0)
Posiadanie piłki: 67,3% – 32,7%
Strzały łącznie: 24 – 7
Strzały celne: 9 – 6
Strzały niecelne: 7 – 1
Strzały zablokowane: 8 – 0
Celność podań: 88% – 69,4%
Rzuty rożne: 13 – 2