Blind: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

» 28 sierpnia 2016, 10:59 - Autor: matheo - źródło: MUTV
Daley Blind uważa, że Manchester United zasłużył na zwycięstwo w sobotnim meczu z Hull City (1:0). Czerwone Diabły trzy punkty zawdzięczają trafieniu Marcusa Rashforda w doliczonym czasie gry.
» Daley Blind jest zadowolony z trzech punktów zgarniętych przez Manchester United
– Zdobycie bramki w ostatniej minucie to fantastyczne uczucie. Dla nas to ogromnie ważne zwycięstwo – mówi Blind na antenie MUTV.

– Wierzyliśmy do ostatniej sekundy i walczyliśmy o to zwycięstwo. Jeśli wierzysz, to potrzebujesz tylko tego jednego momentu, w którym piłka trafi pod nogi.

– Naciskaliśmy na Hull City, ale oni bronili się dziesięcioma zawodnikami, więc nie było łatwo znaleźć nam miejsce. W ostatniej minucie się to udało i uważam, że zasłużyliśmy na wygraną – dodaje Holender.