Czerwone Diabły w finale Manchester Senior Cup

» 11 maja 2016, 03:00 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Młodzi zawodnicy Manchesteru United bez większych problemów rozprawili się z ekipą Bury 4:1 i awansowali do finału Manchester Senior Cup.
» Młodzieżowi mistrzowie Anglii zmierzają po kolejne trofeum
Strzelenie w tym meczu rozpoczął Andreas Pereira, który po upływie kwadransa został sfaulowany przed polem karnym, a następnie samodzielnie wykorzystał rzut wolny.

Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadzenie Czerwonych Diabłów podwoił Regan Poole.

Zaledwie minutę poźniej kolejną bramkę dołożył Pereira i goście schodzili do szatni prowadząc już trzema golami.

Siedem minut po wznowieniu gry Poole i Demetri Mitchell popisali się ładną dwójkową akcją zakończoną bramką tego pierwszego.

Zespół Bury odopowiedział tylko jednym golem, którego w 55. minucie strzelił Anthony Dudley.

Podopieczni Warrena Joyce'a awansowali tym samym do finału rozgrywek, gdzie czeka na nich Manchester City.