Prywatno¶æ na

U-18: Derby County - Manchester United 3:0

» 19 marca 2016, 17:03 - Autor: Rio5fan - ¼ród³o: ManUtd.com
Pi³karze Manchesteru United przegrali drugi mecz z rzêdu w ramach Premier League do lat 18. Tym razem Czerwone Diab³y nie sprosta³y Derby County i uleg³y 0:3.
» Manchester United wróci³ do domu z pustymi rêkami
Pierwszy gol w spotkaniu rozgrywanym na Moor Farm pad³ ju¿ w ósmej minucie. Wówczas zamieszanie w polu karnym go¶ci wykorzysta³ Kellam Gordon.

W 54. minucie meczu na listê strzelców wpisa³ siê Lewis Walker, natomiast ostatnie trafienie do³o¿y³ Alex Babos, który na piêæ minut przed koñcem regulaminowego czasu gry popisa³ siê skutecznym strza³em g³ow±.

Pi³karzy United znów czeka d³u¿sza przerwa w grze, gdy¿ ich konfrontacjê z Newcastle United zaplanowano na dziewi±tego kwietnia.