El. MŚ 2018: Bezbłędny Ekwador, 90 minut Valencii

» 14 października 2015, 13:05 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Antonio Valencia spędził na murawie pełne 90 minut, a reprezentacja Ekwadoru pokonała u siebie Boliwię 2:0 w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji.
» Antonio Valencia przyczynił się do kolejnego zwycięstwa reprezentacji Ekwadoru
Podopieczni Gustavo Quinterosa mają zatem dwa zwycięstwa w swojej grupie, gdyż w inauguracyjnym spotkaniu ograli Argentynę, również 2:0.

Na listę strzelców w starciu z Boliwią wpisali się Miler Bolaños oraz Felipe Caicedo, który pokonał bramkarza rywali z rzutu karnego.

Ekwadorczyków czeka teraz niemal miesięczna przerwa w rozgrywkach międzynarodowych, bowiem ich mecz przeciwko Urugwajowi zaplanowano na 12 listopada.