Pochettino: Dominowaliśmy na Old Trafford

» 8 sierpnia 2015, 20:56 - Autor: matheo - źródło: goal.com
Mauricio Pochettino jest wyraźnie niepocieszony po porażce 0:1 z Manchesterem United na inaugurację sezonu 2015/2016 w Premier League.
» Menadżer Tottenhamu jest niepocieszony końcowym wynikiem meczu z Manchesterem United
Tottenham na Old Trafford momentami prezentował bardzo dobry futbol, ale z Manchesteru wyjechał bez punktów, po tym jak piłkę do własnej bramki posłał Kyle Walker.

– Jestem frustrowany i rozczarowany, ale z drugiej strony bardzo zadowolony z naszego występu. Myślę, że w pierwszych 20 minutach zdominowaliśmy mecz, stwarzaliśmy sobie sytuacje i to mogliście zobaczyć. Bramkę straciliśmy po własnym błędzie – mówi Pochettino.

– W drugiej połowie graliśmy w ten sam sposób i dominowaliśmy na boisku. Manchester United na Old Trafford oddał tylko jeden strzał na bramkę. To dla nas dobra wiadomość. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i uważam, że zasłużyliśmy na zdecydowanie więcej niż porażkę 0:1.

– Myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze i na bardzo wysokim poziomie. Mimo to nie ustrzegliśmy się błędów. Kiedy masz Rooneya i Younga z przodu, to wystarczy im tylko jedna sytuacja, aby strzelili.

– Czasami w futbolu potrzeba nieco szczęścia, a dziś było nam trudno, bo stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale ich nie wykańczaliśmy – podsumowuje Pochettino.

Shaw: Z numerem 23 do końca kariery
Christian Eriksen: Mieliśmy sporo pecha

Komentarze (15)

mantup89: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2015 08:37

Przez pierwsze 15 minut dominowali i pod koniec. Mecz wg mnie był United. Po stracie bramki Koguty osłabły. Nie zgadzam się, że Tottenham miał przewagę. Patrząc na poprzedni sezon, prowadziliśmy grę praktycznie w każdym meczu i co z tego ? Posiadanie piłi 60-30 % itp. Wczorajszy mecz zapachniał mi starym dobrym United, jedna akcja ale mordercza. Pozdro diabełki.
» 9 sierpnia 2015, 08:33 #15
piter100000: to gratulujemy dominacji i zdobytej bramki. 3pkt nasze
» 9 sierpnia 2015, 07:29 #14
littleParrot: Trochę poleciał po bandzie z tą dominacją. Poza pierwszymi dwudziestoma i ostatnimi 5 minutami nie widziałem przewagi, a co dopiero dominacji Kogutów. Fajnie, że 3 punkty zostały u Nas. Teraz tylko czekać na ustabilizowanie składu i myślę, że będzie gitarka.
GGMU! :)
» 9 sierpnia 2015, 02:59 #13
becks7777: Kiedy masz Rooneya i Younga z przodu, to wystarczy im tylko jedna sytuacja, aby strzelili.

Aż się uśmiechnąłem :D
» 8 sierpnia 2015, 23:36 #12
jajko22: Ja też się uśmiechnąłem bo uważam że Wazza z Joungiem są obecnie na światowym poziomie. Pochettino powiedział zwykłą prawdę.
» 9 sierpnia 2015, 15:58 #11
Snakus: to był mecz na remis, miło, że udało się zgarnąć pełną pulę.
» 8 sierpnia 2015, 23:03 #10
karreem: Mamy 3 pkt. i to jest najważniejsze.
» 8 sierpnia 2015, 22:10 #9
ajsztajn: Dominowali i zasłużenie strzelili bramkę ;)
» 8 sierpnia 2015, 21:51 #8
Bena1878: pierwsze 20min bylo ich po stracie bramki my przewazalismy dopiero pod koniec polowy jakies 3/4 min oni tworzyli akcje
a 2 polowa byla wyrownana o czym swiadczy posiadanie pilki 50/50
tak samo oni mogli strzelic bramki jak i my
ich gasil Smalling a nas gasil ich pressing i nasz brak zgrania naszych zawodnikow
» 8 sierpnia 2015, 21:46 #7
Kundziu: To na następny raz niech tak nie dominują, może będą mieli więcej szczęścia :D
» 8 sierpnia 2015, 21:33 #6
ZETI9: Zgadzam się z Pochettino mimo iż jestem kibicem United.Mieliśmy mniejsze posiadanie piłki i duże szczęście.Wielkie chęci i ambicja ,może nie starczyć na tytuł w tym sezonie:( .Najbardziej martwi brak stwarzanych sytuacji,Chris dziś był bezbłędny i jemu zawdzięczamy 3 pkt.Bastian słabiutki w końcówce nie byo komu kreować akcji.Cieszmy się z ze zwycięstwa ,ale gra nie powala póki co.
» 8 sierpnia 2015, 21:24 #5
0ptimus: Pochettino powinien odstawić narkotyki.
» 8 sierpnia 2015, 21:14 #4
tara1982: Przez pierwsze i ostatnie 15 minut tak, a pozostała część meczu, była pod kontrolą United, więc trudno powiedzieć, że jedna drużyna coś zdominowała :(
» 8 sierpnia 2015, 21:11 #3
Lopello: Pierwsze 15 i ostatnie 5 minut*
» 8 sierpnia 2015, 22:08 #2
CzteroListny: No tak Young i Rooney w obecnej formie to gwarant bramki! a co do dominacji to takowa była ale pierwsze 20 min i moze jakies ostatni 5 wiec niech pochettino troche przyhamuje.Ale jednak nie pokazalismy najlepszego futbolu co troche martwi mimo iz to bylo pierwsze spotkanie w sezonie.
» 8 sierpnia 2015, 21:02 #1