Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.07.2015 11:231. Uważam, że za Ramosa daliśmy cenę adekwatną do wieku, za Otamendiego też trzeba dać dużo, ale jest młodszy i wcale nie gorszy od Ramosa.
2. Też nie lubię Niemców, ale do Bayernu nic nie mam, już bardziej nienawidzę Realu i Barcy.
3. Każdy bramkarz robi błędy, ale sądzę, że z Valdesem przy dobrej obronie jakoś byśmy przeboleli.
4. To zawsze jest wkurzające, jak gazety piszą, że blisko, że już na testy leci itd. Ale wydaje mi się, że tym razem MU odrobiło pracę domową, chociaż się guzdrzą. Depay już jest, Darmian na 99% a na resztę musimy poczekać.
5. 60 baniek za Mullera to żart, max 40 baniek, z resztą też nie chciałbym go u nas. Mam uraz do panów z tym nazwiskiem.
6. Szwajni ma doświadczenie, al 31 lat robi swoje, RvP jak kończy? Bastian może już nie wykrzesać z siebie tyle co byśmy chcieli, a jeszcze niech dojdą kontuzje to już wogóle.