Wypożyczenia: Piękna bramka Reece'a Jamesa

» 20 kwietnia 2015, 11:59 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Czas na tradycyjne podsumowanie występów piłkarzy wypożyczonych z Manchesteru United. Który z nich spisał się najlepiej i mógł zwrócić na siebie uwagę Louisa van Gaala?
» Reece James będzie długo pamiętał spotkanie z Derby County
W derbach Zagrzebia Dinamo pokonało na wyjeździe Lokomotivę 2:1. Ángelo Henríquez grał od pierwszej do ostatniej minuty i wpisał się na listę strzelców.

Ekipa Barnsley zremisowała na własnym terenie z Peterborough 1:1. Ben Pearson rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, jednak pojawił się na placu gry w 55. minucie.

Kolejne 90 minut w barwach Realu Madryt Castilla rozegrał Guillermo Varela. Jego drużyna przegrała z Real Unión Club 2:3.

Real Madryt rozprawił się z Malagą zwyciężając 3:1. Javier Hernández pojawił się na boisku już w piątej minucie wskutek kontuzji Garetha Bale‘a. Meksykanin zapisał na swoim koncie asystę i wielu kibiców Królewskich widzi go w pierwszym składzie Realu na rewanżowe spotkanie z Atlético w Lidze Mistrzów.

Sporting ograł u siebie Boavistę 2:1. Nani grał od pierwszej do ostatniej minuty tego spotkania.

Po niezwykle emocjonującej konfrontacji Huddersfield zremisowało z Derby County 4:4. Reece James znów znalazł się w pierwszym składzie gospodarzy i miał swój udział w zdobytym punkcie poprzez trafienie bezpośrednio z rzutu rożnego. Anglik w końcowych minutach obejrzał też żółtą kartkę.

Bolton wywiózł ze stadionu Brentford rezultat 2:2 Saidy Janko wszedł na plac gry na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Tom Cleverley po raz kolejny rozegrał 90 minut w barwach Aston Villi, a jego zespół niespodziewanie pokonał Liverpool 2:1 i awansował do finału Pucharu Anglii.

Sheffield Wednesday podzieliło się punktami z Bournemouth remisując 1:1. Will Keane nadal nie doszedł do pełnej sprawności po kontuzji kostki, więc nie mógł wystąpić w tym meczu.