Wypożyczenia: Czerwone Diabły bez rewelacji

» 8 marca 2015, 21:26 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Choć Manchester United dopiero jutro będzie gościł Arsenal na Old Trafford, to swoje mecze rozegrali piłkarze wypożyczeni z Old Trafford. Sprawdźmy, który poradził sobie najlepiej w ten weekend.
» Javier Hernández nie zdołał uratować Realu Madryt przed utratą fotela lidera hiszpańskiej Primera Division
Ekipa Barnsley pokonała na własnym terenie Walsall 3:0. Ben Pearson grał od pierwszej minuty i spędził na boisku 57 minut.

Real Madryt Castilla uległ u siebie drużynie Socuellamos 0:2. Guillermo Varela rozegrał kolejne 90 minut.

Pierwszy zespół Królewskich również zaznał goryczy porażki. Podopieczni Carlo Ancelottiego przegrali z Athletikiem Bilbao 0:1. Javier Hernández wszedł na boisko na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Zespół Derby County zremisował z Birmingham City 2:2. Jesse Lingard pojawił się na placu gry w 74. minucie, lecz nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Will Keane przyczynił się do wyjazdowego zwycięstwa Sheffield Wednesday nad Blackpool (1:0). Angielski napastnik co prawda nie zdobył bramki, ale grał przez 88 minut.

Aston Villa ograła West Bromwich Albion 2:0 i awansowała do półfinału Pucharu Anglii. 65 minut na placu gry spędził Tom Cleverley.

Jutro Sporting podejmie u siebie Penafiel, więc szansę na występ będzie miał Nani.

Wolne w ten weekend mieli także Ben Amos i Saidy Janko, bowiem dopiero w najbliższą środę Bolton zmierzy się z Blackburn.