Wypożyczenia: Lingard zadebiutował w Derby

» 15 lutego 2015, 15:48 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Rozpoczynamy cotygodniowy przegląd spotkań uwzględniających zawodników wypożyczonych z Manchesteru United. Który gracz może zaliczyć ten weekend do udanych?
» Jesse Lingard nie zaliczy debiutu w ekipie Derby do udanych
W bardzo emocjonującym spotkaniu Bolton uległ na własnym terenie Watfordowi 3:4. Ben Amos znów pełnił rolę wyłącznie rezerwowego. Saidy Janko grał przez 81 minut.

Prawie tyle samo bramek obejrzeli kibice śledzący mecz Crawley Town - Barnsley. Gospodarze rozgromili swoich rywali 5:1, a przez pełne 90 minut zagrał Ben Pearson.

Od pierwszej do ostatniej minuty w barwach Realu Madryt Castilla znów grał Guillermo Varela, a jego zespół zremisował z Amorebietą 1:1.

Pierwszy zespół Królewskich odprawił z kwitkiem Deportivo La Coruña zwyciężając 2:0. Javier Hernández tradycyjnie musiał zadowolić się rolą rezerwowego.

Ekipa Derby County przegrała z Reading 1:2 i pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Anglii. Niezbyt udany debiut w nowych barwach zaliczył więc Jesse Lingard, który spędził na placu gry 90 minut, choć warto dodać, iż Anglik zapisał na swoim koncie asystę.

Kolejnym obfitującym w gole meczem było starcie Blackpool z Nottingham Forest. Zakończył się ono remisem 4:4 i podziałem punktów, natomiast Joe Rothwell spędził to spotkanie na ławce rezerwowych.

Sporting zremisował na wyjeździe z Belenenses 1:1. Nani grał od pierwszej do ostatniej minuty, a w końcowych sekundach tej rywalizacji obejrzał żółtą kartkę.

Kolejny remis przyniosła potyczka Sheffield Wednesday z Brighton. Will Keane znalazł się w podstawowym składzie gospodarzy, lecz doznał urazu, o czym można więcej przeczytać tutaj.

W niedzielnym spotkaniu w ramach 1/8 finału Pucharu Anglii Aston Villa z Tomem Cleverleyem w składzie pokonała Leicester City 2:1 i zapewniła sobie przepustkę do kolejnej fazy tego turnieju.