Wypożyczenia: Will Keane trafia dla Sheffield

» 8 lutego 2015, 23:26 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Ze względu na ruchy kadrowe Manchesteru United w zimowym oknie transferowym, znacznie powiększyła się lista zawodników wypożyczonych z Old Trafford. Warto przekonać się, który z nich najlepiej spisał się w ten weekend.
» Will Keane może miło wspominać debiut w nowych barwach
Ekipa Boltonu została zdemolowana na stadionie Derby County i przegrała 1:4. Ben Amos nie przepuścił jednak ani jednej bramki, ponieważ spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Los Anglika podzielił Jesse Lingard, który nie zaliczył debiutu w ekipie Derby.

Ben Pearson zaliczył kolejne 90 minut w barwach Barnsley, lecz niestety tym razem jego zespół uległ Swindon 0:2.

Real Madryt Castilla zremisował z Athletikiem Bilbao B 2:2. Guillermo Varela grał od pierwszej do ostatniej minuty i został bardzo pochlebnie oceniony przez hiszpańskie media. Określa się go filarem defensywy drugiego zespołu Królewskich.

Javier Hernández wreszcie wszedł na boisko z ławki rezerwowych w spotkaniu Realu Madryt, lecz Meksykanin na pewno nie będzie miło wspominał derbowej porażki 0:4. Chicharito zjawił się na placu gry w 73. minucie.

Kiepski debiut w drużynie Blackpool zaliczył Joe Rothwell. Anglik wszedł na boisko na drugą połowę konfrontacji z Norwich, ale jego zespół przegrał 0:4.

Sporting zremisował u siebie z Benfiką 1:1. Nani odbył karę za nadmiar żółtych kartek i dziś pojawił się w wyjściowym składzie klubu z Lizbony. Trener zdjął go z boiska w ostatnich sekundach tego starcia.

Sam Johnstone bronił dostępu do bramki Preston w domowym starciu z Coventry. Gospodarze zwyciężyli 1:0.

Aston Villa uległa na własnym terenie Chelsea 1:2. Tom Cleverley spędził na boisku 74 minuty i zapisał się w notesie sędziego za sprawą żółtej kartki.

Dobry występ w ekipie Sheffield Wednesday zaliczył Will Keane. Anglik wykorzystał rzut karny, lecz jego zespół tylko zremisował z Cardiff City 1:1.