Wypożyczenia: Czerwone Diabły inaugurują nowy rok

» 4 stycznia 2015, 23:55 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Piłkarze wypożyczeni z Manchesteru United rozpoczęli zmagania w 2015 roku. Sprawdźmy, kto może zaliczyć jego początek do udanych.
» Reece James nie będzie miło wspominał tegorocznej przygody z Pucharem Anglii
Real Madryt Castilla pokonał na własnym terenie CD Toledo 4:1. Guillermo Varela tradycyjnie rozegrał całe spotkanie na prawej stronie obrony drugiego zespołu Królewskich.

Pierwszy zespół Realu Madryt przerwał fantastyczną serię zwycięstw i przegrał z Valencią 1:2. Javier Hernández pojawił się na placu gry w 80. minucie.

Ekipa Burnley jutro podejmie na Turf Moor Tottenham w trzeciej rundzie Pucharu Anglii. Wszystko wskazuje na to, iż następny mecz w barwach The Clarets rozegra Michael Keane.

Nani wrócił do gry po kontuzji ścięgna udowego, a jego Sporting gładko poradził sobie z Estoril triumfując 3:0. Skrzydłowy Manchesteru United w doliczonym czasie gry obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał przedwcześnie opuścić plac gry.

Drużyna Rotherham United w katastrofalnym stylu pożegnała się z tegoroczną edycją FA Cup przegrywając u siebie z Bournemouth 1:5. Reece James grał od pierwszej do ostatniej minuty i kwadrans przed końcowym gwizdkiem obejrzał żółtą kartkę.

Doncaster zremisowało u siebie 1:1 z Bristol City i będzie musiało rozegrać powtórzony mecz trzeciej rundy Pucharu Anglii. W bramce gospodarzy znów stał Sam Johnstone.

Aston Villa ograła Blackpool 1:0 i zapewniła sobie przepustkę do kolejne rundy FA Cup. Tom Cleverley spędził na murawie 63 minuty.

Triumfem może pochwalić się też Crystal Palace, które zaaplikowało Dover cztery gole nie tracąc żadnego. Całe spotkanie rozegrał Wilfried Zaha.