Van Gaal: Takie mecze trzeba wygrywać

» 20 grudnia 2014, 19:05 - Autor: matheo - źródło: Manchester Evening News
Louis van Gaal jest niepocieszony, że piłkarze Manchesteru United zgubili dwa punkty w meczu z Aston Villą (1:1).
» Louis van Gaal nie jest zadowolony z remisu z The Villans
Czerwone Diabły przy stanie 1:1 nie potrafiły wykorzystać gry w przewadze, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Gabriel Agbonlahor.

– Straciliśmy dwa punkty. Uważam, że byliśmy lepszym zespołem. To frustrujące, kiedy jesteś lepszy i nie wygrywasz – mówił po meczu Van Gaal.

– Widziałem pierwszą połowę spotkania Manchesteru City z Crystal Palace. Mogli przegrywać w pierwszych 5-10 minutach. Nie szło im do przerwy, ale ostatecznie mecz skończył się ich wygraną 3:0. Taka jest właśnie różnica.

– Takie mecze trzeba wygrywać, a my nie wygraliśmy. Wciąż jednak daleka droga do końca. Chelsea musi jechać na mecz ze Stoke City. Tam nie będzie łatwo – dodaje Van Gaal.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra 26 grudnia z Newcastle United.

Remis na Villa Park. Zwycięska passa United przerwana
Lambert: Young powiedział, że faulował Agbonlahora

Komentarze (15)

xevy: Podoba mi się, że nareszcie rozmawiamy o tym, że nasi przeciwnicy będą gubić punkty, to świadczy o tym, że mierzymy w pierwsze miejsce.
» 21 grudnia 2014, 12:39 #9
mycka86: 'Uważam, że byliśmy lepszym zespołem. To frustrujące, kiedy jesteś lepszy i nie wygrywasz mówił po meczu Van Gaal.'

To ciekawe co ma powiedzieć Arsenal i Southampton po meczach przeciwko nam ?
» 21 grudnia 2014, 09:39 #8
JasnaLiryka: ,że to faktycznie frustrujące :)
Taki jest football i jego piękno zarazem
» 21 grudnia 2014, 20:02 #7
jaratkow: Nie wiem czy oglądałem ten sam mecz co LvG bo... w mojej ocenie United wcale nie zagrali lepiej od The Villans. Widać to było zwłaszcza po zejściu z boiska (niesłusznym wg mnie) Agbonlahora. Zamiast podkręcić tempo gry i zabiegać rywali stanęliśmy.
Szanuję LvG i nadal uważam, że jest jednym z najlepszych wyborów by zastąpiś sir Aleksa. Ale wkurza mnie gdy tuli na kolankach tą swoją "filozofię" zamiast podnieść dupę, podejść do linii bocznej i pogonić chłopaków. Ryan też siedzi jak przyspawany do fotela...
» 21 grudnia 2014, 04:16 #6
Kajdano: Aston Villa to lepszy zespol niz Palace do tego my gralismy na wyjezdzie ale ogolnie ma racje bo mecz byl do wygrania szczegolnie po czerwonej kartce.
» 21 grudnia 2014, 01:28 #5
8ball: Nie wiem czego to jest winą, ale potrafimy cisnąć w formacji 3-5-2 o czym świadczy początek 2 połowy ! Zremisowaliśmy zasłużenie, dostaliśmy prezent w postaci czerwonej dla przeciwnikow i co robimy? Przestajemy grać ! Zabrakło indywidualności, może przesadzę, ale Januzaj więcej by zdziałał od naszego Anioła ! :) Jednak jestem mądry po fakcie, a niewprowadzenie zawodnika klasy światowej jakim jest Di Maria to szaleństwo, wprowadzając nieregularnego Januzaja. Pozdro i Newcastle już nam nie może nic odebrać. Brawo dla Falcao za brameczke ! GGMU
» 20 grudnia 2014, 19:44 #4
ManUtdFan94: Brakowało dzisiaj środka, brało Herrery, Fellainiego. Szkoda, ważne, że chociaż odwróciliśmy losy meczu i nie przegraliśmy dzisiaj i nadal jesteśmy na trzeciej pozycji. Jednakże po takiej serii szkoda, że akurat Aston Villa Nas zatrzymała, ale patrząc obiektywnie na przebieg meczu trzeba szanować ten punkt.
» 20 grudnia 2014, 19:17 #3
Hektor2001: Oszczędzany na boxing day.
» 20 grudnia 2014, 19:24 #2
ManUtdFan94: Nie cisnęła bo my mieliśmy inicjatywy. Wyprowadzali bardzo groźne kontry i mało brakowało, a do Manchesteru wracalibyśmy bez punktu.
» 20 grudnia 2014, 19:15 #1