Przygotowania do MŚ 2014: Grali Evra i Fellaini

» 2 czerwca 2014, 07:34 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Patrice Evra i Marouane Fellaini w niedzielny wieczór wzięli udział w meczach towarzyskich swoich reprezentacji. Francja i Belgia przygotowują się do mistrzostw świata w Brazylii.
» Patrice Evra rozegrał całe spotkanie przeciwko Paragwajowi
Evra w meczu z Paragwajem (1:1) przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Trójkolorowi i Paragwajczycy długo nie mogli znaleźć sposobu na siebie nawzajem. Bramki padły dopiero w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Najpierw do siatki trafił Antoine Griezmann (82'), a następnie stan rywalizacji wyrównał Victor Caceres (89').

Belgia pokonała na wyjeździe Szwecję 2:0. Marouane Fellaini pojawił się na boisku w 79. minucie, a cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Adnan Januzaj. Bramki dla drużyny Marca Wilmotsa zdobyli Romelu Lukaku i Eden Hazard.