U-18: Dramatyczna porażka Manchesteru United

» 17 kwietnia 2014, 11:36 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Akademia Manchesteru United po fantastycznym boju poległa w starciu z Sunderlandem 2:3. Warto dodać jednak, że skład Paula McGuinnessa przypominał raczej drużynę do lat 17.
» Podopieczni Paula NcGuinnessa nie wywieźli z Sunderlandu nawet punktu
Pierwsza bramka w tej konfrontacji padła w 37. minucie. Andrew Nelson przedarł się przez defensywę Czerwonych Diabłów, wykorzystał niekontrolowany poślizg Charliego Scotta i wyłożył piłkę Ethanowi Robsonowi, który otworzył wynik meczu.

Odpowiedź gości nadeszła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Fenomenalnym uderzeniem w dużej odległości popisał się Marcus Rashford, który zgłosił akces do walki w konkursie na Bramkę Miesiąca.

W drugiej odsłonie to Czarne Koty ponownie wyszły na prowadzenie. Mimo dobrej postawy, Dean Henderson nie był w stanie zatrzymać uderzenia Jordana Blinco.

Gospodarze cieszyli się jednak tylko przez minutę. Oliver Rathbone popisał się pięknym podaniem wprost na nogę Ruariego Croskery‘ego, który mocnym strzałem dał swojej drużynie wyrównanie.

Ostatnie słowo należało jednak do Sunderlandu. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry na listę strzelców wpisał się Daniel Pybus.

Kolejne spotkanie Akademii Manchesteru United odbędzie się w sobotę 26 kwietnia. Czerwone Diabły zmierzą się na wyjeździe z Fulham.