Wypożyczenia: Bebe znowu na liście strzelców

» 17 marca 2014, 18:54 - Autor: Bart - źródło: ManUtd.com
Portugalski skrzydłowy Bébé ponownie znalazł się na liście strzelców w meczu FC Paços de Ferreira. Tym razem zespół Bebe pokonał Vitorię de Guimaraes 2:1.
» Forma skrzydłowego United rośnie
Mecz rozpoczął się od straty gola przez Paços po rzucie karnym. Na siedem minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdołali wyrównać za sprawą bardzo ładnego gola Bébé. Wypożyczony zawodnik Manchesteru United otrzymał diagonalne podanie na połowie rywali, przyjął futbolówkę i pokonał bramkarza gości mocnym strzałem po ziemi w stronę długiego słupka.

Było to już czwarte trafienie Bébé w 16 spotkaniach rozegranych w koszulce Paços.

Anderson rozegrał natomiast nieco ponad godzinę w meczu Fiorentiny z Chievo. Nowy pracodawca Brazylijczyka pewnie pokonał rywali 3:1, dzięki czemu drużyna zajmuje 4. lokatę we włoskiej Serie A.

Pełne 90 minut rozegrał Marnick Vermijl w holenderskim N.E.C. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 z ekipą Utrechtu.

Real Saragossa przegrał na wyjeździe z Ponferradiną 2:4, a po stronie gości po raz kolejny zabrakło zmagającego się z urazem mięśnia uda Ángelo Henríqueza.

Tyler Blackett oraz Federico Macheda byli zaangażowani w spotkanie Sheffield Wednesday z Birmingham City. Ekipa Blues doznała sromotnej porażki 1:4, a jednym z winowajców takiego stanu rzeczy w oczach menadżera był obrońca wypożyczony z Manchesteru United, który opuścił plac gry już po 24 minutach gry. Włoski napastnik wszedł na boisko w 60. minucie, ale nie zdołał odmienić losów rywalizacji.

W dużo lepszym nastroju może być za to Jack Barmby, który rozegrał pełne spotkanie w barwach Hartlepool United, a jego tymczasowy zespół rozbił u siebie Bristol Rovers 4:0.

Od pierwszej minuty do gry w ekipie Brighton desygnowany został Jesse Lingard. The Seagulls poradzili sobie z Boltonem zwyciężając 2:0, a Anglik został zdjęty z boiska na dziewięć minut przed końcowym gwizdkiem.

Z triumfu Blackburn Rovers wreszcie mógł się cieszyć Michael Keane. Po serii trzech porażek Rovers odprawili z kwitkiem Huddersfield wygrywając 4:2. Defensor wypożyczony z United rozegrał ten mecz od deski do deski.

Miło sobotnie starcie z Ipswich Town będzie wspominał Nick Powell. Wigan okazało się lepsze ogrywając gospodarzy 3:1, a angielski pomocnik zaliczył kolejny krok na drodze do powrotu do pełnej sprawności pojawiając się na placu gry w 64. minucie.

Bezbramkowym remisem zakończyła się konfrontacja Carlisle United ze Stevenage. Jedynym wartym odnotowania wydarzeniem był 90-minutowy występ Sama Byrne.

Goli nie zobaczyli również kibice zgromadzeni na City Ground w Nottingham, gdzie miejscowe Forest podejmowało Doncaster Rovers. Czyste konto zachował zatem Sam Johnstone, który obejrzał żółtą kartkę tuż przed końcowym gwizdkiem.

W spotkaniu Queens Park Rangers z Yeovil Town naprzeciw siebie stanęli Will Keane oraz Tom Lawrence. Zwycięsko z tego korespondencyjnego pojedynku wyszedł Anglik, gdyż Rangersi wygrali 3:0. Opuścił on jednak boisko w 66. minucie, a Walijczyk odznaczył się tylko żółtym kartonikiem otrzymanym na osiem minut przed końcem meczu.

Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał wreszcie Wilfried Zaha. Skrzydłowy pojawił się na murawie w 76. minucie zastępując Fabio, a mimo to ekipa Cardiff City uległa na Goodison Park Evertonowi 1:2.