Wypożyczenia: Dublet Machedy dla Birmingham

» 10 lutego 2014, 11:20 - Autor: Rio5fan - źródło: Devilpage.pl
Mamy za sobą kolejny weekend zmagań na zielonych murawach, co sprawia, że warto przyjrzeć się, jak radzą sobie piłkarze wypożyczeni z Manchesteru United. Ostatnie okno transferowe sprawiło, iż jest to naprawdę spore grono.
» Federico Macheda z przytupem rozpoczął swój pobyt w Birmingham City
Przegląd zaczynamy od spotkania Brighton - Doncaster Rovers. Sam Johnstone spędził cały mecz w bramce gości, lecz The Vikings ulegli rywalom 0:1.

Na uwagę zdecydowanie zasługuje występ Federico Machedy w nowym zespole. Birmingham City pokonało na wyjeździe 2:0 ekipę Charltonu, a włoski napastnik był wyróżniającą się postacią na boisku. 22-latek zapisał na swoim koncie dwa gole oraz żółtą kartkę, a w 87. minucie opuścił plac gry. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził za to Tyler Blackett.

Drużyna Yeovil uległa na własnym stadionie Leeds United 1:2. Tom Lawrence pojawił się na murawie w 83. minucie, lecz nie zdołał odmienić losów rywalizacji.

Gorzką pigułkę porażki przełknąć musieli także Charni Ekangamene oraz Sam Byrne. Carlisle United zostało odprawione z kwitkiem przez Gillingham 1:2. Belgijski pomocnik rozpoczął zmagania w podstawowym składzie i został zmieniony w 71. minucie, a Irlandczyk wszedł na boisko 11 minut później.

Od pierwszej minuty w derbach Walii grał Wilfried Zaha. Cardiff City przegrało ze Swansea aż 0:3, a gracz Manchesteru United niepokoił defensywę rywali aż do 77. minuty.

Jack Barmby nie podniósł się z ławki rezerwowych, a jego Hartlepool ograło Dagenham & Redbridge F.C. 2:0.

Na koniec przenosimy się na Półwysep Apeniński, gdzie Fiorentina okazała się lepsza od Atalanty Bergamo wygrywając 2:0. Anderson grał od początku i został zmieniony nieco ponad dziesięć minut po zmianie stron.

Jeszcze dziś o godzinie 20:45 ekipa Derby County podejmie u siebie QPR, więc szansę na występ w barwach gości będzie miał William Keane.