Znamy datę meczu z Huddersfield Town

» 30 stycznia 2014, 11:41 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Spotkanie Manchesteru United z Huddersfield Town w ramach FA Youth Cup odbędzie się 14 lutego.
» Czy Czerwone Diabły zdołają przedrzeć się do ćwierćfinału?
Czerwone Diabły pokonały po dogrywce Leicester City w czwartej rundzie młodzieżowego Pucharu Anglii i teraz na ich drodze stanie kolejny klub rywalizujący na co dzień w Championship.

Oba zespoły nie spotkały się w seniorskim futbolu od 1972 roku, a piłkarze Manchesteru United nigdy nie mieli okazji grać na John Smith‘s Stadium.

Opiekunem Akademii The Terriers jest były napastnik Oldhamu, Frankie Bunn, a pieczę nad pierwszym zespołem sprawuje były napastnik United, Mark Robins. Ekipa Huddersfield Town w czwartej rundzie odprawiła z kwitkiem West Bromwich Albion wygrywając 4:2.

Jeżeli po 90 minutach mecz pozostanie nierozstrzygnięty, to arbiter zarządzi dogrywkę, a następnie rzuty karne. W związku z rywalizacją w FA Youth Cup, zaplanowana na 15 lutego potyczka z Evertonem zostanie przesunięta.