U-18: Akademia przegrywa z Boltonem

» 28 stycznia 2014, 17:45 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Akademia Manchesteru United nie zdołała zrehabilitować się po porażce z Newcastle United i uległa dziś Boltonowi 1:2.
» Podopieczni Paula McGuinnessa mają za sobą dwie porażki z rzędu
Podopieczni Paula McGunniessa mieli problemy z przedzieraniem się pod bramkę Kłusaków, a najlepsze szanse na zdobycie bramki mieli Matthew Willock, Ruari Croskery oraz Josh Harrop, lecz żaden z wymienionych graczy ostatecznie nie wpisał się na listę strzelców.

W 23. minucie dobre zagranie Williama Abbottsa na bramkę zamienił Elliott Newby.

Czerwone Diabły zdołały wyrównać niemal 20 minut po rozpoczęciu drugiej części gry. Świetnym rajdem i trafieniem do siatki błysnął Sean Goss.

Niestety już pięć minut później wynik meczu ustalił Jamie Thomas, który precyzyjnie wykończył akcję The Trotters.

Już w sobotę Manchester United do lat 18 zmierzy się u siebie z Manchesterem City.