Wypożyczenia: Cudowne trafienia Lawrence‘a!

» 15 grudnia 2013, 21:49 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Zaczynamy cotygodniowe zestawienie występów piłkarzy wypożyczonych z Manchesteru United. Po raz kolejny sprawdzimy, którzy gracze będą miło wspominać mijający weekend na piłkarskich boiskach.
» Tom Lawrence na stałe zapisał się w historii Carlisle United
Rozpoczynamy od bramki Marnicka Vermijla w meczu NEC Nijmegen - Roda Kerkrade. Gospodarze wygrali 4:3, a defensor Czerwonych Diabłów wpisał się na listę strzelców w 46. minucie. Była to już druga bramka Belga w tym sezonie.

Birmingham City pewnie rozprawiło się z Bournemouth 2:0. Jesse Lingard spędził na placu gry 75. minut i zapisał na swoim koncie asystę przy drugim golu.

W takim samym stosunku triumfowała ekipa Derby County, która odprawiła z kwitkiem Charlton. Michael Keane spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Podobnie sprawa wyglądała w przypadku Tylera Blacketta. Anglik nie pojawił się na murawie, a Blackpool uległo u siebie QPR 0:2.

Całe spotkanie w barwach Ipswich Town rozegrał Ryan Tunnicliffe, a jego drużyna bezbramkowo zremisowała z Nottingham Forest.

W kiepskim nastroju z pewnością był Federico Macheda, gdyż Doncaster Rovers przegrało na własnym terenie z Leeds United aż 0:3. Włoch nie zdołał wpisać się na listę strzelców i został zmieniony na osiem minut przed końcowym gwizdkiem.

Lepszy występ na swoim koncie zapisał Nick Powell. Angielski pomocnik zdobył fenomenalnego gola w 24. minucie w rywalizacji Wigan z Boltonem. Gracz Manchesteru United został jeszcze napomniany żółtym kartonikiem. Cały mecz na ławce spędził Will Keane.

Jutro swój mecz rozegra FC Paços de Ferreira, gdzie doświadczenie zbiera Bébé. Rywalem Os Castores będzie ekipa Nacional Funchal.

Sabadell uporało się na własnym stadionie z Realem Saragossa 1:0. Ángelo Henríquez nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą perełkę. Drużyna Carlisle bez problemu ograła zespół Tranmere 4:1, a 90 minut w bramce spędził Ben Amos. Kibice z tej rywalizacji zapamiętają jednak przede wszystkim bramki Toma Lawrence‘a. Anglik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a drugi gol został określony na oficjalnej stronie klubu jako jedno z najpiękniejszych trafień w historii The Cumbrians.