Wypożyczenia: Standing ovation dla Machedy

» 24 listopada 2013, 13:05 - Autor: Rio5fan - źródło: thepeoplesperson.com
Piłkarze wypożyczeni z Manchesteru United mają za sobą kolejne spotkania w barwach swoich tymczasowych klubów. Przyjrzymy się zatem, który z zawodników będzie w najlepszym nastroju po tej kolejce futbolowych zmagań.
» Federico Macheda spotkał się z fantastyczną reakcję fanów Doncaster
Federico Macheda od razu został włączony do podstawowego składu Doncaster i zanotował bardzo udany występ. Jego drużyna pokonała Yeovil 2:1, a Włoch zapisał na swoim koncie asystę przy pierwszej bramce. W 87. minucie 22-latek opuścił plac gry, a fani oklaskiwali jego grę na stojąco.

Pełne spotkanie w barwach Birmingham City rozegrał Jesse Lingard. Jego zespół zremisował z Blackpool 1:1, a pomocnik Manchesteru United wpisał się na listę strzelców w 27. minucie rywalizacji. Warto dodać, że po przerwie na placu gry w ekipie Blues pojawił się Dariusz Dudka. W tym spotkaniu wziął udział także inny gracz Manchesteru United - Tyler Blackett. Lewy obrońca rozegrał bardzo dobre spotkanie.

W podstawowej jedenastce Carlisle United znalazł się Ben Amos. Jego drużyna kończyła mecz z Rotherham United w dziesiątkę, jednak końcowy wynik to bezbramkowy remis.

90. minut na boisku spędził Nick Powell, a jego Wigan uległo Brighton and Hove Albion 0:1. Anglik miał szansę na zdobycie bramki, jednak jego uderzenie minęło bramkę rywali. Pozostałe strzały gracza Manchesteru United dzielnie wyłapywał Tomasz Kuszczak.

Goryczy porażki doświadczył również Ryan Tunnicliffe. Jego Ipswich prowadziło z Leicesterem 1:0, jednak goście dzięki uporowi zdołali ostatecznie wywieźć trzy punkty z Portman Road.